Skocz do zawartości

Kosmetyki Porzelack


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

czy ktoś z was używał produktów firmy Porzelack i może mi podpowiedzieć, ponieważ chciałbym zregenerować swój 12-letni granat metallic (Mazda 626) tylko nie wiem, który kosmetyk wybrać ponieważ ktoś chyba bardzo się spieszył tłumacząc zastosowanie produktów na nasz język:

 

1. Porzelack Brilliant

2. Super Cut

3. Express Wax

4. Auto Polish

 

Proszę o wyjaśnienie działania powyższych preparatów, który nadaję się do regeneracji lakieru, który do usuwania rys, a który jako wosk? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używałem tych produktów ale po samych nazwach wnioskuję.

 

Porzelack Brilliant -pewnie politurka

 

Super Cut -pasta mocno ścierna do rys,czyli tnąca

 

Express Wax -pewnie wosk w płynie

 

Auto Polish- też coś do polerowania lakieru .

 

A wogóle to wujek google powie tobie o każdym produkcie wszystko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy ktoś z was używał produktów firmy Porzelack i może mi podpowiedzieć, ponieważ chciałbym zregenerować swój 12-letni granat metallic (Mazda 626) tylko nie wiem, który kosmetyk wybrać ponieważ ktoś chyba bardzo się spieszył tłumacząc zastosowanie produktów na nasz język:

 

1. Porzelack Brilliant

2. Super Cut

3. Express Wax

4. Auto Polish

 

Proszę o wyjaśnienie działania powyższych preparatów, który nadaję się do regeneracji lakieru, który do usuwania rys, a który jako wosk? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

 

ja uzywalem takie rozowego wosku w plynie i bylem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem ze 3 razy Porzelack Auto Polish Teflon . Po wypolerowaniu kolor nabrał głębi i ładnie się lakier błyszczał. Nie pamiętam ile czasu był na aucie, jak na nowicjusza podobały mi się efekty po nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Słuchajcie a jeszcze trochę grzebie w tych wszystkich produktach, co możecie powiedzieć o DiamondBrite:

 

1. Diamond Cut

2. JewelUltra 1 & 2 Stage

 

Czy te produkty przywrócą blask mojemu autku, lepiej niż Porzelack Teflon, czy dać sobie z nimi spokój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam.

Odświeżam temat, bo nie znalazłem nic innego.

Nue jestem specem wiec potrzebuje porady.

Do tej pory używałem teflonu firmy Porzelack auto polish i sprawował się całkiem ok na moje potrzeby.

Co gruntowne mycie kładę warstwę teflonu i chroniła lakier przez jakiś czas. Nie budził się tak szybko i po deszczu nie było zaciekow. I co ważne łatwo się nakladal.

Teraz szukam coś podobnego i może coś doradźicie?

Teraz mam Focusa w czarnym kolorze, który wymaga trochę korekt. Ma trochę bialych rys i przyda mu się odrobina 'blasku'

Szukam w miarę niedrogiego środka i raczej produktu dostępnego na rynku angielskim.

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.