Skocz do zawartości

Mgła w reflektorach


maestro

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, ulotnił mi się gaz z żarówki w reflektorze i reflektor "zaparował na mglisty kolor".

Czy znacie jakies sposoby na oczyszczenie go lub profesjonalne firmy w Trójmieście?

Podobny reflektor, niebawem wstawie moj jak to wyglada na zywo.

12135628032012104.jpg

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś podobnego jak w serwisie mi zle wymienili żarówkę (szpara była i wilgoć weszła).

Nie wiem jak to zrobili ale poprawili i wszystko jest ok, czysto.

 

Przypominam ze klosze lamp można rozklejać w piekarniku ale dotyczy to raczej szklanych.

Nie wiem też jak to później skleić dobrze z powrotem i czym.

Mówię tylko jako zasłyszana ciekawostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ze klosze lamp można rozklejać w piekarniku ale dotyczy to raczej szklanych.

Nie wiem też jak to później skleić dobrze z powrotem i czym.

Mówię tylko jako zasłyszana ciekawostka.

 

Ja rozklejałem lampę (plastikową) w Astrze G jak malowałem wkłady na czarno.

Lampa do piekarnika na 50-60C, jakieś 15 minut i później już zabawa z rozklejaniem, parę razy w piekarniku lądowała zanim całą zrobiłem. A skleiłem (konsystencja jak silikon) Soudal FixAll, będzie leciał już 3 rok i nic nie puszcza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to chyba jakieś Volvo ja osobiście mogę polecić regeneracja lamp Pan Hubert na prawdę daje radę dzwonisz do niego mówisz co i jak wysyłasz lampy i po 3-5 dniach masz je zrobione i odesłane do domu. Tylko że tam to typowa regeneracja więc nie wiem czy na tym Ci zależy... koszt za lampę bez ksenonu 120 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.