Skocz do zawartości

Sparky PMB 1200 CE vs Lare epl 11


sebastian405

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie która wybrać Sparky PMB 1200 CE vs Lare epl 11 obie mają podobne ceny,Lare jest lżejsza i ma także długi przewód.Obie także maja bardzo dobre opinie a nie mam ich gdzie zobaczyć na żywo żeby ocenić.Doradżcie ponieważ chce aby ona mi troche posłużyła do mojego amatorskiego użytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze polecam Lare. Polerowałem ją może 3 auta, ale wg. mnie jest naprawdę dobrą alternatywą dla droższych polerek "z wyższej półki". Stabilizacja obrotów działa super, nawet kiedy mocno dociśniesz nie ma prawa zwolnić, jest lekka, bardzo dobrze się prowadzi. Jak wspomniałeś długi kabel, też jest przydatny - obecnie małe auto spokojnie mogę robić z 1 gniazdka na ścianie. Nie wiem jak z awaryjnością - mam ją za krótko, żeby to stwierdzić, ale dla mnie ten sprzęt jest naprawdę solidnie wykonany, nic nie stuka, nie bije... To jest moja opinia. Prawdopodobnie większość użytkowników tak się wypowie. Nie wiem jak Sparky, nie używałem... Krótko mówiąc wybrałem Lare i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. bodajże to jest tak że to jest talerz 125mm, do padów 150mm. Też się kiedyś nad tym zastanawiałem. BP od Lare wg. mnie też jest dobre (nie wiem, nie używałem innego), do tego dokupiłem sobie pady 80mm Lare i BP 75mm Flexipads (to białe), ale wydaje mi się, albo pady są za małe albo BP za duże. Mam takie przeczucie, że gdybym zaczął polerować pod większym kątem, zahaczyłbym o lakier obrzeżem rzepu od BP (trochę dziwnie to napisałem, ale chyba wiecie o co chodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja używam Lare i jestem zadowolony, po całodniowej jechance grzeje się mocno ale to chyba normalne jak się pracuje ostro, ma dobrej jakości plastyk i ogólnie jest ok aż jej mały detailing megsem zrobiłem ostatnio :-) Poza ty m dwie rzeczy, przycisk do blokowania jest pod obudową (głupota straszna) oaz kabel mógłby być bardziej miękki ale ogólnie nie przeszkadza. Generalnie polecam.

 

[ Dodano: 10 Czerwiec 2012, 12:16 ]

aa i zapomniałem dodać że pady Lare też sobie kup bo fajnie lataja po lakierze tylko po praniu w pralce rozkleiły mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

:|

- maszyna się grzeje

- przycisk do blokowania - głupota straszna

- kabel mógłby być bardziej miękki

 

+ ma dobrej jakości plastyk

 

Pady fajnie latają ale lepiej żeby w pralce nie lądowały ale i tak sobie kup.

 

Royal Szczecin generalnie :good::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moja opinia i tyle jak ci nie pasuje to napisz inną... - nie rozumiem o co ci chodzi.

Czy moje zdanie na temat kabla, czy przycisku są wg. ciebie złe ?

 

[ Dodano: 25 Czerwiec 2012, 20:35 ]

a co do padów to mogą byc dobre do pracy ale prać się ich nie powinno - ciężko zrozumieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Royal Szczecin, co do padów to chodziło o to że można polecić inne, którymi równie dobrze się pracuje, a nie rozpadają się, a jeśli te się rozpadają, to raczej nie ma ich co polecać, chyba że z adnotacją nie prać w pralce. Ja ostatnio prałem/moczyłem/wyciskałem ręcznie i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.