Skocz do zawartości

COLLINITE 845 i Dodo Juice DIAMOND WHITE


Wielebny

Rekomendowane odpowiedzi

Będę woskował auto swoim Diamond White DODO ,niestety nie jest on jakoś super trwały pomimo faktu iż auto stoi w garażu . I tu moje pytanie. Czy jak bym go przykrył po 24h Colli 845 to go zdegraduje czy zostawi powłokę Dodo? Czy colli zmniejszy głębie koloru ? Może lepiej najpierw colli a na niego Dodo? Czy raczej taka opcja nie ma sensu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę woskował auto swoim Diamond White DODO ,niestety nie jest on jakoś super trwały pomimo faktu iż auto stoi w garażu .

a pozwól, że sie zapytam - ile tak Ci on trzyma ? Bo myślałem też o nim niedawno żeby sprawdzic :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na RSIE tez jest metallic i ja głębie tez widze..zdjecia tego nie oddawaja niestety, z ciekawosci polozylem na jednym panelu blue velvet i mopim zdaniem bylo gorzej ale to moje oczucia.

Poza tym sliskosc i trwalosc przemawia za colli.

Teraz poloze na niego colli saphire albo marque d'elegance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra , ale piszesz , że chcesz nałożyć 845 na dodo a on nie daje szklistości tylko 915 więc o co kaman , bo już pogubiłem się .

 

Temat dotyczy 845 i dodo i ja porównuje tylko te dwa produkty i chciałbym jakoś zabezpieczyć wydłużyć życie Dodo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra , ale piszesz , że chcesz nałożyć 845 na dodo a on nie daje szklistości tylko 915 więc o co kaman , bo już pogubiłem się .

 

Temat dotyczy 845 i dodo i ja porównuje tylko te dwa produkty i chciałbym jakoś zabezpieczyć wydłużyć życie Dodo.

 

Mozesz sie wspierac jakims QD dla podtrzymania.. ale generalnie niie wydluzysz i tyle... dodo jest kiepskie jesli chodzi o trwałosc (marketing i opakowanie, firma ma dopiero 6 czy 7 lat i jakos musiala sie rozpechnac na rynku)

 

Testowalem blue velvet, rain forest, banana i jakis tam jeszcze juz nie pamietam

Jedynym produktem mi przyjaznym z tej firmy jest cleaner LIME prime

Chcialbym sprobowac naturala z ich oferty ale cena powola i generalnie wolalbym dolozyc pare dolarow i zaopatrzyc sie w produkty zymol'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.