Skocz do zawartości

Malowanie/renowacja felg - Gdańsk


maestro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja piaskowałem swoje stalówki sam u siebie w pracy, malowali mi natryskowo, ale nie polecam - jedynie proszkowo. Zapytaj w CNF Gdańsk ul.Kartuska lub na Osowej. Na stronce mają cennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo pozytywow słyszałem o tej firmie

 

Malmet - malowanie proszkowe i piaskowanie

 

adres:

80-175 Gdańsk, Leszczynowa 28 (Jasień)

tel:

58 303-96-76[/quote

 

Korzystałem z usług Malmetu, zleciłem wypiaskowanie oraz proszkowo pomalowanie felg stalowych,niestety panowie nie wykazali się :/ ,felgi po 3 miesiącach w garażu korodowały.

Kolega robił alu to wyszły oki no ale aluminium nie koroduje,więc reasumując alu tak stalowe nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Proponuję sprawdzić:

F.H.U. Robert Fejfer

Ul. Warszawska 86

80-180 Gdańsk

Kontakt:

telefon komórkowy: 602 674 580

 

Zmieniałem u nich opony wszystko ok. Pytałem o renowację czyli, zdjęcie opony, piaskowanie , malowanie proszkowe, założenie, wyważenie za sztukę stalówki 15-16' 50-60zł, co jest kwestia do dogadania. Gość pokazywał mi tak zrobioną felgę i wyglądała jak nowa. Z tym że jak masz głębokie wżery w stali to oni tego nie szpachlują, ale to widać tylko z bliska.

Ja chyba się do nich zgłoszę przed kolejną zimą. Teraz mam czas na targowanie ceny :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo pozytywow słyszałem o tej firmie

 

Malmet - malowanie proszkowe i piaskowanie

 

adres:

80-175 Gdańsk, Leszczynowa 28 (Jasień)

tel:

58 303-96-76[/quote

 

Korzystałem z usług Malmetu, zleciłem wypiaskowanie oraz proszkowo pomalowanie felg stalowych,niestety panowie nie wykazali się :/ ,felgi po 3 miesiącach w garażu korodowały.

Kolega robił alu to wyszły oki no ale aluminium nie koroduje,więc reasumując alu tak stalowe nie :)

 

aluminium tez koroduje - utlenia się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.