Jump to content

Zabezpieczenie fegl 3tlg


marian

Recommended Posts

Witam,

mam takie felgi

53d629eb63944fc0.jpg

i zastanawiam się czym je myć aby nie zrobić rantu matowego, bo niektóre chemikalia sprawiają, że rant jest mleczny, oraz czym owy rant zabezpieczyć przed osadzaniem się brudu. Na rotorze stosowałem Colli #476 i to się sprawdzało. Myślę czy by nie zabezpieczyć colli też bęben, ale nie wiem czy wosk tam wytrzyma. Dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

myślę nad Auto Finesse Mint Rims Wheel Wax oraz Poorboy's Wheel Sealant. Do czyszczenia Chemical Guys Wheel + Rim Cleaner, ale nie jestem jeszcze pewny tego wyboru. Do polerowania wybrałem Mothers'a produkty oraz Smartwax Blue B Gone , ale przetestuje je pewnie nie wcześniej jak za tydzień.

Link to comment
Share on other sites

spons, pw poszło

patryczken16, ale ty masz eksponat praktycznie muzealny:) w Luwrze więcej kilometrów działa sztuki robią podczas przenoszenia:P

 

Polerka to pozycja obowiązkowa, ale może coś będzie co nie zrobi ich mlecznymi. Co do rotorów i bębnów to poszukuję czegoś trwałego. Colli się sprawdza na ramionach ale na bębnie nie próbowałem. Kiedyś na BBS'y całe wysmarowałem Colli i było bardzo dobrze, ale one byłe świeżo po lakierze i bezbarwnym i nie miały elementów chromowanych.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

marian, Luster Seal. Felgi myj jakimś bezpiecznym szamponem, jest ich sporo lub dedykowanymi płynami do felg polerowanych.

 

A tak to jak napisane powyżej. Taka felga = dużo roboty = super look.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.