Skocz do zawartości

Warsaw Speed Team


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bać się nie boje, bo niby czego ;) Po prostu nie znam auta, nie wiem w którym miejscu mogę sobie pozwolić, kiedy w łuku zacznie być podsterowny i wolałbym go poznać na spokojnie i dopiero brać udział w tego typu imprezach. A nie będę leciał i skoszę pierwszą szykankę, bo za bardzo przykozaczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez spiny.. jak byłem na 1/4 to 3/4 ludzi sie smiali z czym do ludzi taki wypierdek.. ale tu jest różnica .. tor ma kawałek ;) wiec i ludzi w około niema . bez spiny chcesz sobie upalić albo jechac 50km/h to będziesz jechać .. twoje Auto i juz.. ;) . Jest trochę czasu .. i jak nawet nie chcecie startować to będzie miło jak pojedziecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jest tak.

Wpadasz tam przychodzisz do tych co już są na miejscu. Parę słów zamieniasz z Yogim i lecisz krótkie zapoznanie.

A potem to każde okrążenie jest mierzone, masz sesje po 30 min. Więc pierwsze 10 możesz wyczuć samochód a potem robisz 3 kółka ogniem i 1 kółko jedziesz delikatnie. W końcu hamulce muszą zejść z temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią pojeździł i poznał lepiej auto, wiadomo że wcisnąć gaz na S8 to nie problem... :D jednak pro-eventy ze starymi wyjadaczami, którzy tym żyją i nie wnikają czy przypalą gumy, pójdą po krzakach, czy przekręcą silnik to chyba nie miejsce dla ultra-początkujących....

 

... a zresztą, póki co, to ja mam na głowie ratę, przegląd, AC i opony czyli 11 kzł, więc jak doleciałaby jeszcze do kompletu wyprawa na trawnik albo w bandę, to byłby komplet :D:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo dotrzyma towarzystwa "pracującym

 

możemy montować ekipę :good: mam trzy miejsca.... ;)

Mat`s w/g mojego pojmowania świata, to te samochody są poskręcanymi na trytytki wrakami do upalania...oczywiście nie moja kasa, nic mi do tego, ale póki co miesiąc wypełniam "druczek" do ....Leasing to niestety jednak nie....nie stać mnie na niszczenie samochodu w taki sposób.... są jakiś eventy dla chcących normalnie "pojeździć" swoim autem, ot tak, bez rozglądania się za suszarką lub Vectrą/Passatem/Superbem...? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no to prawda. Chciałem jechać ale jak zobaczyłem ten filmik..

Oj tam Oj Tam

 

Z resztą. Spróbuję załatwić tak abyście mogli się przejechać po płycie i zobaczyć czy naprawdę jest tak źle.

 

Jak źle to kibicujecie jak podoba się to do wozu i jazda. ;)

 

A poza tym jak mi znajdziecie w Polsce miejsce do bezpieczniejszego ścigania to :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.