Skocz do zawartości

Tanie pranie...


walerian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

potrzebuję wyprać we własnym samochodzie dwa fotele i boczki drzwi.

Nie maja żadnych plam/zacieków. Po prostu po latach kolor lekko zszarzał (wbity kurz).

Mam dostęp do odkurzacza ścigającego wodę (+szczoteczka i firanka do "benetowania")

 

Pytanie- czy lepiej spryskać roztworem ciepłej wody z domowym proszkiem do prania (np Ariel do kolorów) czy gotowym płynem "zacnej" firmy Moje Auto LINK (skład: mniej niż 5% anionowych substancji pow. czynnych).

Chcę wybrać mniejsze zło- nie ma szans żebym zdobył np rm760 czy inne normalne środki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walerian, ja kiedyś prałem proszkiem...

Też nie miałem zacieków... to zabieg ten, mi je ufundował. :mrgreen:

Później długggoo musiałem poprawiać moją ówczesną tapicerę.

 

Nauczyłem się wówczas, że prowizorka to nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie

mogę kupić sobie np saszetkę karczer RM 760 (80g, za 2,80 zł) lub Tenzi Proszek do prania EX 500g za 9,99 zł.

 

Pozostac przy sprawdzonym RM 760 (kiedyś nim prałem- niedoceniany środek- zachowywał ładne kolory, a i skuteczność lepsza niż vanish) czy może wybrać Tenzi EX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie

mogę kupić sobie np saszetkę karczer RM 760 (80g, za 2,80 zł) lub Tenzi Proszek do prania EX 500g za 9,99 zł.

 

Pozostac przy sprawdzonym RM 760 (kiedyś nim prałem- niedoceniany środek- zachowywał ładne kolory, a i skuteczność lepsza niż vanish) czy może wybrać Tenzi EX?

 

lepiej to jechać do kogoś kto się tym zajmuje za przepranie siedzeń majątku nie zapłacisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do prania nawet sie nadaje zwykły dywan lux , zrob sobie roztwór w opryskiwaczy i piane rozprowadzaj za pomocą szczotki, wciagasz i na nowo nakladasz i tak najlepiej z 2 - 3 razy , pamietaj zeby pozniej dobrze fotele wyschły bo będzie śmierdziało stęchlizną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.