Jump to content

Megs Nxt Glass Cleaner vs. ValetPRO Glass Cleaner


Darorock
 Share

Recommended Posts

witam,

 

Mam pytanie do tych spośród Was, którzy mają doświadczenie zarówno ze środkami do szyb Megsa jak i VP. Który ze wskazanych w temacie środków jest wg Was lepszy (pozostawia lepszy efekt): NXT Glass Cleaner czy VP Glass Cleaner? A może równie dobry lub lepszy jest wg Waszych doświadczeń zwykły Megs Glass Cleaner?

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Darek

Link to comment
Share on other sites

miałem okazje używać nxt i nic specjalnego, porównując do taniego turtle nie widziałem różnicy pozwalającej mi na wydanie większej sumy. Szyby były raczej długo nie myte i tłuste i tak samo trzeba było dobrze docierać nxt jak i turtla. Osobiście uważam marketing płynami do szyb za pomyłkę, jak nxt nie zachwycił mnie to nie zamierzam się spuszczać w przyszłości w tym zakresie.

Co prawda nie zrobiłem porównania do VP ale po prostu uważam płyn do szyb za tylko płyn do szyb po tym jak miałem przyjemność z nxt

Link to comment
Share on other sites

Nie mam VP, ale mam NXT i zwykły megs glass cleaner i moim mało doświadczonym zdaniem to zwykły glass cleaner jest lepszy, łatwiej i szybciej doczyszcza według mnie, szkoda że jest tylko w galonach.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

TADEK14, mam oba, ale SV psikam mniej ;) i wg mnie zupełnie jeden strzał na mniejszą szybę wystarcza, na czołową czy tylną ze 2-3 i po sprawie. Bardzo dobrze zbiera oraz szybko znika. To samo mogę powiedzieć o produkcie megsa - jednak czuję lub chcę czuć te przysłowiowe 2 procent (a może to było 3 czy 4 :o ). ;)

Link to comment
Share on other sites

Korzystałem z ValetPRO, Megsa zwykłego i Duragloss. Do czasu najlepiej pracowało mi się z VP, dopóki nie spróbowałem zwykłego Megsa, świetnie pachnie i jeszcze łatwiej się z nim pracuje niż z VP, Duragloss wcale mi nie podszedł do gustu.

Link to comment
Share on other sites

Mam VP

 

na plus:

*łatwy w pracy

*wydajny

*skuteczny

*nie pozostawia zacieków

*dobra cena jak na tą pojemność

 

na minus:

*brak atomizera w komplecie (rozumiem ,że do np.Bilberry nie dają bo to koncentrat ale do gotowca mogli by dać)

*operowanie oryginalnym opakowaniem jest niewygodne zwłaszcza jak jest pełne. Można wybaczyć to ze względu na fakt cena/pojemność.

*brak fajnego zapachu i tego ogólnego wrażenia używania produktu do detailingu - po prostu dobra chemia do mycia szyb

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.