Skocz do zawartości

Polishangel Connoisseur Rapidwaxx


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

isdsc01725.jpg

 

Dzisiaj na warsztacie quickwax z oferty Polishangel, Connoisseur Rapidwaxx. Woski na moim aucie juz swoje przeżyły, więc jakiś booster w tej sytuacji jest jak znalazł.

 

Opis ze strony sklepu :

 

POLISHANGEL® Connoisseur Rapidwaxx

 

- Chroni przez blaknięciem lakieru

- Ekstremalna gładkość i wysoki połysk

- Aplikacja trwa około 15 minut.

- Nie pozostawia smug

- Długotrwała ochrona

 

POLISHANGEL® Connoisseur Rapidwaxx jest łatwym i szybkim w użyciu woskiem w spray'u. Nadaje niesamowity połysk, żywy blask i wzmaga intensywność koloru. Connoisseur Rapidwaxx nie zawiera alkoholu i silikonowych wypełniaczy.

Polimerowy skład i płynna Carnauba powoduje, iż nawet zagorzali entuzjaści wosków tradycyjnych przekonają się do tego produktu.

 

Można używać również na szkle, aluminum, chromowanych i polerowanych felgach.

 

 

Sposób użycia:

 

Spryskać powierzchnie, wypolerować miekką szmatką z mikrofibry.

 

Podejrzewam że to samo jest napisane na butelce, niestety nie znam języka wroga, więc nie potwierdze :P

 

isdsc01726.jpg

 

 

Produkt jest dość wodnisty, pachnie landrynkami i jest bardzo prosty w użyciu. Do polerowania używałem niebieskich mikrofibr Crystaldetail , najpierw kilka strzałów na MF żeby szmatka nie piła za dużo produktu :

 

 

isdsc01727.jpg

isdsc01728.jpg

 

 

Psikamy na lakier i polerujemy :

 

 

isdsc01730.jpg

isdsc01731.jpg

 

 

Miałem przygotowane dwie mikrofibry, jedną do rozprowadzenia, a drugą do polerowania, ale jedna spokojnie wystarczyła, Rapidwaxx się nie mazał i stosunkowo szybko odparowywał z lakieru, przy temperaturze w okolicach 5 stopni.

 

 

Wydajność w normie, podobnie jak przy innych QD/woskach w sprayu :

 

 

isdsc01732.jpg

isdsc01733.jpg

 

 

Efekty ? Fajna śliskość , całkiem ok sobie radził z waterspotami , wizualnie ładnie podbił kolor, co szczególnie widać było na felgach.

 

Psikamy :

 

 

isdsc01735.jpg

 

 

Przecieramy MF i....

 

 

isdsc01737.jpg

 

 

Rozświetlnie lakieru widać na pierwszy rzut ok, nie ? :D:P:o

 

 

No, a tak na serio wyglądało to tak :

 

 

isdsc01742.jpg

isdsc01743.jpg

isdsc01745.jpg

isdsc01747.jpg

isdsc01750.jpg

isdsc01755.jpg

 

 

Swissvaxy które siedzą na aucie same w sobie wyglądaja bardzo dobrze po tym czasie, ale Rapidwaxx ładnie je odświeżył.

 

 

Podsumowując, bardzo przyzwoity produkt, przyjemny w użyciu , efekty póki co fajne, jutro postaram się sprawdzić na ile Rapidwaxx podbił kropelkowanie. Cena w miarę ok (56 zł za 200ml) , trochę drożej od konkurencji , no ale marka "aspiruje" więc jest to do przyjęcia. Jak ktoś szuka właśnie takiego boostera po myciu, między woskowaniami, to jak najbardziej polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Troche OT ale nie moge sie powstrzymac; EVO obłedne te fele do czarnego, no zajebiscie to wygląda. Jak widziałem same na zdjęciach to pomyślałem ale wiocha, ale teraz cofam to dwukrotnie :) miodzik !!! :good:

 

zaciekawił mnie ten polish :), rzeczywiscie ładnie podbija kolorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snap, Te produkty chyba są dedykowane do lakierów w takim stanie. Kto kupuje produkty z wyższej półki używając 'złotego programu' na BP? :o

 

Odnośnie podbijania głębi fajnie gdybyś zrobił jakieś 50/50 powiedzmy na drzwiach, albo klapie od wlewu, żeby już taśmą nie męczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartekB wystarczy zdjęcie zrobić trochę pod innym kątem i już inaczej lakier wygląda , może się mylę , ale Evo podsumował chyba uczciwie , tłumacząc bez kurtuazji - dupy nie urywa , kolejny niezły produkt jakich jest wiele z tej klasy , tylko ładnie zapakowany , ale czy warto przepłacać ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło głównie o otrość i czystość obrazu w przypadku drugiego ujęcia. Produkt jak produkt.

 

tak czy siak, czy sie opłaca czy nie. Fajny test, dający do myślenia, żeby produkt w najbliższym sezonie wypróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
miodzik !!!

 

Dzięki ;):oops:

 

 

Jak zwykle mamy do czynienia z deprecjacją produktów luksusowych, jak zwykle w wykonaniu tych samych osób, wiec nie jestem nawet zdziwiony.

 

Nie wnikam w to czy na zdjęciach widać różnice, czy jej nie widać. Jak ktoś siedzi w temacie dłużej niż 5 minut to wie że na zdjęciach można pokazać wszystko. Jeżeli jednak piszę że

 

Rapidwaxx ładnie je odświeżył

 

wizualnie ładnie podbił kolor

 

to nie trzeba być Sherlockiem żeby stwierdzić że JA widziałem różnice. Naturalnie na kulejący autorytet nic nie poradzę, jak ktoś wie lepiej to wie lepiej, i nawet połączona opinia 15 Masterów tego nie zmieni, trudno.

 

 

ale Evo podsumował chyba uczciwie , tłumacząc bez kurtuazji - dupy nie urywa , kolejny niezły produkt jakich jest wiele z tej klasy

 

 

Jedyny produkt który mi "urywa dupe" z kategorii QD/wosków w sprayu to stale i niezmiennie Zaino Z8, ale to nie znaczy że ten, czy jakikolwiek inny produkt jest zły, wyraźnie piszę że jest dla mnie bardzo dobry i go polecam.

 

 

Rada dla wszystkich którzy liczą każdą wydaną złotowke na kosmetyki - jeśli widzicie w tytule wątku słowo Swissvax, Zymol, Polishangel czy inną luksusową marke, nie wchodźcie tam albo za wczasu dodajcie temat do ignorowanych , żeby nie irytował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, rozumiem, ze jak Ty zrobisz test to wszyscy musza pasc na kolana i potwierdzic Twoja opinie na temat produktu ?

psiknij na jakies padlo bo chetnie bym zobaczyl to podbijanie koloru w stopniu wiekszym niz 2%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
poprostu nie widze sensu testowania takiego produktu na lakierze w idealnym stanie

 

 

To problem leży po Twojej stronie, po stronie prodktu. Jeżeli nie wiesz po co się stosuje takie produkty jak ten w temacie, to zamiast tupać nóżką, poczytaj trochę forum w milczeniu bo się kompromitujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wczasu dodajcie temat do ignorowanych , żeby nie irytował.

 

proste jak ...... (wiecie co) :good:

 

Smutne jest, że na forum jest "naście" Userów, którzy dłubią, kombinują, testują, poznają nowe produkty i chcą tą wiedzą dzielić się z innymi. Reszta czai się tylko, żeby zdemaskować fanbojstwo, szpanowanie kasą/stuffem/garażem/samochodem, oczywiście tzw "układ" z producentem żeby zrobić "zamęt" i ruszyć sprzedaż też jest możliwy :D

 

Gdyby nie forum, testy i poznawanie nowych produktów, to u większości z Nas, tempo na starej szamcie tylko by furczało, a plak bryzgał by na deski, aż miło.

 

Zastanówcie się, co w już w tej chwili dzieje się na Forum, i co będzie się działo jak ta resztka mających czas/środki/garaż/chęć/apartat uzna że "nie warto"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne jest, że na forum jest "naście" Userów, którzy dłubią, kombinują, testują, poznają nowe produkty i chcą tą wiedzą dzielić się z innymi. Reszta czai się tylko, żeby zdemaskować fanbojstwo, szpanowanie kasą/stuffem/garażem/samochodem, oczywiście tzw "układ" z producentem żeby zrobić "zamęt" i ruszyć sprzedaż też jest możliwy

 

To nie wiesz, że zawiść ludzka niema granic.. :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na prawdę nie widzę powodu żeby QD używać na zapuszczonym lakierze, tam bardziej sprawdziłoby by się AIO typ AG SRP nie wiem więc o co koledze snap chodzi :/ ciekawe testy robi garstka osób w tym Evo i zawsze czegoś nowego można się dowiedzieć, dla mnie test :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Grubym RS. Gdyby nie Forum oraz starsi mistrzowie to kto z nas wiedziałby o Collinite czy innych "zagranicznych" :D dziwadłach do smarowania po aucie? Nadal psikaliby jakim plakiem i się cieszyli ,że auto błyszczy. Ja mam wielkie uznaie dla tych,którzy chcą wydać swoją przecie,niemałą kasę ,kupic produkty,przetestowac i podzielić się opinią. Przeciez jak wielu ludzi cieszyłoby się tego,gdybyśmy sobie auto spaskudzili czyms i jego auto by ładniej wyglądało.

A tu kurna robią coś bezinteresowenie i też źle.

Panowie testujący coś Wam powiem. Tych,którym nigdy nic się nie spodoba są na Forum dziesiątki.Tych,którzy czerpią z Waszego doświadczenia sa tysiące.Bo wielu czyta bez zarejestrowania sie. I dla tych wdzięcznych tysięcy nadal testujcie,oceniajcie i dzielcie sie wiedzą,bo jesteście w tym po prostu świetni. Pozdrawiam serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
w jakim stopniu podbił hydrofobowość wosków

 

Umyłem wczoraj auto, i kropelki bardzo przyzwoite jak na wosk w sprayu:

 

 

isdsc01760.jpg

isdsc01761.jpg

isdsc01763.jpg

isdsc01764.jpg

isdsc01769.jpg

 

 

Reload to to nie jest, ale poprawa jest widoczna na pierwszy rzut oka.

 

 

Przy okazji "nałożyłem" drugą warstwe , tym razem na pełnym słońcu. Mimo że temperatura była niska to słoneczko operowało mocno bo szampon zasychał bardzo szybko. Nakładanie i polerowanie w słońcu bez problemu, smug etc .

 

 

isdsc01772.jpg

isdsc01773.jpg

isdsc01774.jpg

isdsc01776.jpg

isdsc01778.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.