Skocz do zawartości

Prawie jak Vitara czyli Suzuki Ignis i kompleks mniejszości


Gość minetoo

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy będziesz gotowy to Ja Cię odnajdę :-]
fiu fiu coś się szykuje tutaj :-]:-]:-]

 

Jednak jakby to powiedzieli w Teleexpressie wchodzisz go grona świrów pozytywnie zakręconych :D

 

W sumie to serwis najlepiej na tym wyjdzie może oni też oddając auto Ci ,,odświeżą" :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kamilgt, myślę, że w kwietniu ze wszystkim się uporamy ;) na razie samochód odebrany od lakiernika, w przyszłym tygodniu mechanik, następnie jak wystarczy funduszy to ciemne szyby i koła :mrgreen: na razie borykam się z wypadającymi zapłonami przy bucie :mrgreen::idea::kox: WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie minetoo, :P Oglądam tak ta relacje... no i cooś tam widać, cooooś tam żeś pomachał tym Tricolorem, ale ogólnie to szału nima, dupy nie urywa a podnieta w tym projekcie to rzecz obca :lol::lol::lol:

 

Ok Ok Ok, to wyżej to tylko żart a na poważnie to oczywiście jak zawsze Dobra rtobota z Dobrym Finałem :P Może ubezpieczalnia zauważy że zastępcze auto które jest wydetailingowane przynosi lepszą reklamę ich firmie i będzie Ci ich wiecej wstawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi uciekł zamek kluczyka :P

 

Gratki za chęci na srebrnym :good:

 

Tak jak robota spoko tak sama relacja leży, a przynajmniej część z zewnątrz :P trochę szkoda tej 1 z 3 szans (pozostaję Ci już tylko czarny aston - inaczej szału nie będzie) :D:song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Tak dopieścić auto testowe - to już na prawdę perwersja :D

 

Chciałem dopytać o to ubezpieczenie - szkoda będzie robiona z OC sprawcy.

OC sprawcy pokrywa bez problemu samochód zastępczy czy to jakieś dodatkowe ubezpieczenie miby?

Pytam, bo ubezpieczalnie przeważnie niechętnie pokrywają koszt auta zastępczego - trzeba udowadniać, że auto jest niezbędne do dojazdów do pracy itp. akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dopieścić auto testowe - to już na prawdę perwersja :D

 

Chciałem dopytać o to ubezpieczenie - szkoda będzie robiona z OC sprawcy.

OC sprawcy pokrywa bez problemu samochód zastępczy czy to jakieś dodatkowe ubezpieczenie miby?

Pytam, bo ubezpieczalnie przeważnie niechętnie pokrywają koszt auta zastępczego - trzeba udowadniać, że auto jest niezbędne do dojazdów do pracy itp. akcje.

 

 

Firmy które wypożyczają Ci auto zastępcze robią tak, ze cedujesz na nich wierzytelności, a oni się "bawią" w szarpanie z ubezpieczalnią ;)

 

Ty jedynie wysyłasz pismo z informacją, że potrzebujesz samochodu ponieważ wymaga tego Twoja praca, do tego wozisz dzieci do szkoły, na zajęcia dodatkowe i tak dalej i tak dalej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro firmy wypożyczające się tym zajmują, to wiele wyjaśnia ;)

Dzięki za informacje :good:

 

Bo oczywiście ubezpieczalnia się "nie poczuwa" - zbywają, przeciągają, odstraszają ludzi mówiąc, że "dopiero po wypożyczeniu proszę przedstawić fakturę i wtedy też będziemy rozpatrywać Pańską sprawę - nie dziwota, że się ludzie boją brać auta jak 200zł/dobę * 21dni daje 4200zł, a tyle minimum trwają formalności :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.