Skocz do zawartości

Sonus Cocpit Bundle


Akras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Od pewnego czasu namiętnie przeglądam forum kosmetykaaut.pl i chyba podłapałem bakcyla ;-)

 

W związku z tym mam pytanie odnośnie opisanego w tytule zestawu tj. Sonus Cocpit Bundle.

Zestawik wydaje się być kompletny bo zawiera zarówno detailer jak i preparat total eclipse do poźniejszego bieżącego przecieranie srodka.

 

Pytanie jak w ogóle spisują się Wam kosmetyki tej firmy?

Używał ktoś tego zestawu bądz któregos z obydwu preparatów?

 

Generalnie szukam czegos bardziej matowego niż błyszczącego.

 

Po opiniach na forum zdecydowałem się na PB Natural Look, który niestety nie do końca dał taki efekt jakiego się spodziewałem.

Pomijam aplikacje (jakos wygodniej pracuje mi się preparatami z atomizerem niż mleczkiem) ale efekt końcowy jest dla mnie mimo wszystko troszke zbyt błyszczący.

 

Czekam na Wasze opinie dot. preparatów z tego dwupaku - cocpit detailera i total eclipse'a.

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje.

 

Najprawdopodobniej w poniedziałek będe miał już powyższy zestawik i tu nasuwa się moje pytanie - którego z preparatów używamy w jakiej kolejności?

 

Bo wg mojej logiki najpierw detailera a po nim total eclipse.

Jednak gdzies na zagranicznym forum wyczytałem kolejność zupełnie odwrotną i trochę sie pogubiłem.

 

Na stronie producenta również nie znalazłem informacji który srodek to Step1 a który 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akras z polecaniem środka do kokpitu jest podobnie jak z preparatami do opon . Różny efekt na innych plastikach ( autach ) .

U mnie w fiacie , najbardziej matowy jest 303 i Sonax Extreme ( chyba tak sie pisze ) , matowy kokpit , potem Nielsen Finesse i PB NL , no ale najfajnieszy zapach daje właśnie NL ( dla mnie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Z własnego doswiadczenia z Sonus Cockpit Bundle zrób tak:

- umyj sobie plastiki odpowiednio rozcienczonym APC

- następnie zaaplikuj Total eclipse i zostaw na troche niech się wchłonie.

 

Później bieżące czyszczenie plastików rób mikrofibrą z cockpit detailerem.

I raz na jakis czas przejedź dodatkowo Eclipsem.

 

Generalnie detailer juz bedziesz musiał kupić następny a eclipse nadal zostanie ten sam :)

 

Ale efekt na desce super! Mocno intensywny kolor i satynowe wykończenie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , i ja też jestem zadowolony z tego zestawu . W Octavi są twarde i "suche" plastiki , a ten Sonus daje radę. Wykańcza je bardzo satynowo i nie nawarstwia się nawet po wielu przetarciach, no i oczywiście potwierdzam - wydajny. Za to ten sam kosmetyk w Focus-ie 2004r kolegi, robi całkiem inną robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

odkopię kotleta :)

dzisiaj zaczęłam testować detailer i jestem w szoku, jak mi wyciągnął brud z porów w kokpicie :shock: , a myślałam, że jest czysty

poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądał schowek przed i po i kawałek kokpitu

https://picasaweb.google.com/1176121316 ... r_vp-vzQE#

 

BTW. Teraz mnie zaskoczyliście. Myślałam, że wpierw się używa detailer, a na to eclipse :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.