Skocz do zawartości

Jak z opryskiwacza ciśnieniowego zrobić pianownicę.


faraon3021

Rekomendowane odpowiedzi

dokleiłeś superglue, coś w tym stylu? może jednak zadziałam na jakimś byleczym. szkoda marolexa z moimi umiejętnościami i możliwościami wykorzystania hehe

 

ps. i skąd wziąć te dysze, są normalnie w marketach pojedynczo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokleiłeś superglue

tak

 

skąd wziąć te dysze, są normalnie w marketach pojedynczo

nie znalazłem pojedyńczo ani w obi,ani w leroy,ani w castoramie ani w ogrodniczych drobnych czy większych,nie wiem czym to jest spowodowane :|

 

dopiero kumpel mnie poratował co ma dostęp do dużej hurtowni ogrodniczej 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyszę dokleiłem do końcówki,

Ale nie zakleiles chyba filcu na stale ;) ?

dość miałem już jeżdżenia za lancą do marolexa...

Nie latwiej zamowic e necie za klikanacie zl? Taniej jak paliwo :P

szkoda marolexa z moimi umiejętnościami

A co zlego mozesz mu zrobic?

i skąd wziąć te dysze, są normalnie w marketach pojedynczo?

Jesli nie znajdziesz w miejscowych sklepach, pozostaje internet.

Mozesz tez szukac szarej koncowki Kwazara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 1500/2000 Master pasuje tylko ta: http://sklep.marolex.pl/product_info.ph ... SPmj6WExQE

 

Inne nie pasują ze wzgledu na sposob mocowania. Chyba zeby zmontowac przedluzke nakrecana na gwint zewnetrzny Marolexa, z wejsciem z gwintem wew. pod inne lance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety moj Marolex uległ uszekodzeniu mechanicznemu, spadł mi z dość dużej wysokości i uszkodziła się pewna część :| trzeba kupić nowego.

 

Dawno to nie zaglądałem bo urzodzenie spisywało się dobrze dlatego zapytam tylko dla potwierdzenia ;)

 

Najlepszym wyborem będzie Marolex II 2000 Plus + dysza 15cm ? brać tą zwykła wersje czy Industry ?

 

Zastanawiałem się też nad KWAZAR Venus Super Pro+ 2L tylko nie wiem czy jest sens i czy można przerobić tak jak Marolexa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies juz chyba czytalem ze masz problem z Marolexem.

O co wlasciwie chodzi?

 

Testowalem 3 rodzaju filcu i ciagle mleko. Ogladalem dzisiaj poprawnie przerobionego Marolexa i wszystko jest jak u mnie, wiec pozostaje kwestia rodzaju filcow lub roztworu. Jako ze daje 40 ml Snow Foam Combo / 1 litr wody mysle ze problemem sa filce.

 

Ale kolega Manolito77 oddal mi swoje 'dzialajace' 3 filce i jutro bede testowal, musi dzialac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyborem będzie Marolex II 2000 Plus + dysza 15cm ? brać tą zwykła wersje czy Industry ?

 

Bierz Industry :good:

 

Kilka stron wcześniej wrzucałem link do sprzedającego, który ma w dobrej cenie wszystko.

 

I wysyłka expresowa - dzisiaj nawet do mnie zadzwonił upewnić się czy paczka doszła :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.