Jump to content

Poor Boys's Natural look Vs Poor Boys's Trim restorer


Wielebny
 Share

Recommended Posts

Szukam w miarę uniwersalnego środka do plastików kokpitu jak i plastików zewnętrznych dających satynowy efekt. Padło na BP NL oraz BP TR czy ktoś z ws mógłbym mi powiedzieć który będzie trwalszy i jaka dokładnie jest miedzy nimi różnica? Bo w cenie aż tak drastyczniej nie ma.

Link to comment
Share on other sites

BP NL oraz BR TR
chyba PB tak jak masz w temacie tak??

PB NL -uzywalem tylko do kokpitu i wew - super efekt ale jego trwalosc na oponach czy elementach zew jest kiepska

PB TR - jest chyba wlasnie do elementow zew bardziej dedykowany

Link to comment
Share on other sites

Te środki co podałeś są albo do wewnątrz albo do zewnątrz, więc nie wiadomo jak się zachowa np. NL na zewnątrz lub TR wewnątrz... Na pewno NL będzie krótko leżał na zew itp itd..

 

Poszukaj na pewno było na forum.. Ostatnio ktoś pisał że stosował PERL do wew i zew..

 

Jest też 303 aero.

Link to comment
Share on other sites

Ze względu na fakt ,że chce uzyskać efekt satyny wewnątrz na plastikach to padnie na NL bo połysk jak dla mnie nie wchodzi w grę. A na zewnątrz na wiosnę kupi się coś mocniejszego :] Ale jeszcze zastanowię się na TALOSem bo z testów wynika ,że jest też dość uniwersalny.

Link to comment
Share on other sites

A ja PB TR używam wewnątrz Fiata Stilo na deskę rozdzielczą bo to chyba jeden z wąskiej grupy środków, które bardzo długo leżą i sprawiają, że nie widać wypłowiałych od słońca miejsc na tak badziewnie wykonanej desce jak w/w auta. Czasem pojadę też nim coś w środku i jak na mój gust to wcale się tak bardzo nie świeci. Środki matowe może sprawdzają się w nowych/w miarę nowych autach lub bardzo dobrze utrzymanych, gdzie tak naprawdę chemia nie ma za wiele do maskowania a tylko wyciągniecie naturalnego wyglądu. Kiedy auto nieco starsze i zużyte, to wewnątrz ani PB NL, Nielsen Finesse czy rożne inne "mazidła" nie pomagają. A Trim Restorer owszem, za to go więc cenię, tym bardziej, że zawsze używam go do zewnętrznych plastików, gdzie wg. mnie to mega dobry środek.

Link to comment
Share on other sites

Ja dodam, że PB NL na plastikach zewnętrznych się nie sprawdza - działa krótkotrwale ale nie jest do tego przeznaczony.

 

Jeśli kolega nie może się zdecydować to najlepiej kupić 2 testery, które naprawdę starczają na sporą ilość aplikacji :good:

Link to comment
Share on other sites

Co do NL na plastikach zewnętrznych to z ciekawości spróbowałem takiego zastosowania: efekt po nałożeniu i przepolerowaniu mikrofibrą bardzo fajny, typowa satyna, niestety utrzymał się około tyogdnia - do pierwszego deszczu (oczywiście plastiki uprzednio oczyszczone APC)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.