Skocz do zawartości

Poor Boys's Natural look Vs Poor Boys's Trim restorer


Wielebny

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam w miarę uniwersalnego środka do plastików kokpitu jak i plastików zewnętrznych dających satynowy efekt. Padło na BP NL oraz BP TR czy ktoś z ws mógłbym mi powiedzieć który będzie trwalszy i jaka dokładnie jest miedzy nimi różnica? Bo w cenie aż tak drastyczniej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BP NL oraz BR TR
chyba PB tak jak masz w temacie tak??

PB NL -uzywalem tylko do kokpitu i wew - super efekt ale jego trwalosc na oponach czy elementach zew jest kiepska

PB TR - jest chyba wlasnie do elementow zew bardziej dedykowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te środki co podałeś są albo do wewnątrz albo do zewnątrz, więc nie wiadomo jak się zachowa np. NL na zewnątrz lub TR wewnątrz... Na pewno NL będzie krótko leżał na zew itp itd..

 

Poszukaj na pewno było na forum.. Ostatnio ktoś pisał że stosował PERL do wew i zew..

 

Jest też 303 aero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na fakt ,że chce uzyskać efekt satyny wewnątrz na plastikach to padnie na NL bo połysk jak dla mnie nie wchodzi w grę. A na zewnątrz na wiosnę kupi się coś mocniejszego :] Ale jeszcze zastanowię się na TALOSem bo z testów wynika ,że jest też dość uniwersalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja PB TR używam wewnątrz Fiata Stilo na deskę rozdzielczą bo to chyba jeden z wąskiej grupy środków, które bardzo długo leżą i sprawiają, że nie widać wypłowiałych od słońca miejsc na tak badziewnie wykonanej desce jak w/w auta. Czasem pojadę też nim coś w środku i jak na mój gust to wcale się tak bardzo nie świeci. Środki matowe może sprawdzają się w nowych/w miarę nowych autach lub bardzo dobrze utrzymanych, gdzie tak naprawdę chemia nie ma za wiele do maskowania a tylko wyciągniecie naturalnego wyglądu. Kiedy auto nieco starsze i zużyte, to wewnątrz ani PB NL, Nielsen Finesse czy rożne inne "mazidła" nie pomagają. A Trim Restorer owszem, za to go więc cenię, tym bardziej, że zawsze używam go do zewnętrznych plastików, gdzie wg. mnie to mega dobry środek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam, że PB NL na plastikach zewnętrznych się nie sprawdza - działa krótkotrwale ale nie jest do tego przeznaczony.

 

Jeśli kolega nie może się zdecydować to najlepiej kupić 2 testery, które naprawdę starczają na sporą ilość aplikacji :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do NL na plastikach zewnętrznych to z ciekawości spróbowałem takiego zastosowania: efekt po nałożeniu i przepolerowaniu mikrofibrą bardzo fajny, typowa satyna, niestety utrzymał się około tyogdnia - do pierwszego deszczu (oczywiście plastiki uprzednio oczyszczone APC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.