Skocz do zawartości

Test - bardzo brudna podsufitka


jmajka

Rekomendowane odpowiedzi

stawiam że ktoś namiętnie palił w samochodzie , bo nie widze innego źródła takich zabrudzeń ,

dokładnie ... znam to z autopsji ;) 2 moich wujków niemiłosiernie palą, tapicerka,podsufitka nie dosyć,żę wygląda tak jak ta na fotkach to jeszcze miejscami jest czarna ( widać smołę

,która kondensuje się z dymu tytoniowego )

poza tym widać efekty prania ;)

czym prane ??

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na detailingworld mam nick ziutek :P a pierw zamieściółem tam mogę ci jeszcze podać link do picasa tam też są zdjęcia http://picasaweb.google.pl/zzzizuu proszę bardzo żeby nie było że plagiat jest to w pełni wykonana praca przez zemnie

 

a w aucie było palone od nowości czyli długo do wyczyszczenia tego brudu użyłem środka app INNER Cleaner + mięka szczoteczka do rąk + odkurzacz piorący do wsysania brudu

 

generalnie gdyby nie to że auto mojego chrzestnego to bym nie wzioł bym się za to tyle odemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie (Meriva) jest podobnie - tzn. gość palił w aucie, podsufitka ma "przyjemne" żółtawe zabrwienie od dymu papierosowego. Narazie potraktowałem ją STP Tuff Stuff. Jest trochę lepiej ale nie umywa się do tego co zaprezentowałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja Merivę traktowałem środkiem CARVALET pryskanym bezpośrednio i się nie odkleiła. I też było palone w środku efekt przeszedł moje oczekiwania.

Kiedyś czyściłem tapicerkę różnymi środkami bez odkurzacza. Teraz wiem że szkoda czasu i pracy. Tylko przy pomocy odkurzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.