Skocz do zawartości

[Test]Autoglym bumper care


antonio3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Autoglym Bumper Care można nadaje się na plastiki w silniku ?

Według instrukcji producenta tylko plastiki zewnętrzne ale ja zabezpieczałem pokrywe plastikowa silnika, akumulatora ,filtra powietrza i nie było problemu teraz zastosowałem ValetPro Dionysus Trim Glitz i jest większy połysk, AutoGlym Bumper Care daje satynę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja osobiście po tym czasie od aplikacji mogę powiedzieć tak... Początkowo plastiki bardzo fajnie odżyją ale z czasem tak jak widać na wycieraczce u kolegi środek szarzeje ale nie zmienia o faktu,że cały czas doskonale odpycha wodę. Odpychanie wody widać na filmiku, który zrobiłem jakis czas temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie po wczorajszym deszczu fakt jest faktem ze obydwa odpychają wodę

ale drugi fakt strona Autoglym Bumper Care jest szara a Valet Pro Dionysus Trim Glitz cały czas na razie czarna

 

Dzisiejsze 3 fotki (03-12-2011)

 

p1130967.jpg

p1130968y.jpg

p1130969.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Trochę już po czasie i nie jestem dobry w robieniu fotek ale wizualnie lepiej wyglądała strona ValetPro niz Autoglym-a chociaż inaczej wygląda to na zdjęciach gdzie światło padało tak ze to Autoglym by wygrał ;) ale obydwa preparaty odrzucały cały czas wodę :good:

Można powiedzieć ze obydwa preparaty są dobre ale dłużnej kolor utrzymuje ValetPro

Z mojej strony mogę polecić obydwa produkty ale to jest tylko moje zdanie. :good:

 

Zdjęcia z dnia 23-12-2011

 

p1140061.jpg

 

p1140063.jpg

 

p1140064o.jpg

Na tej fotce lepiej wypał Autoglym

p1140065m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

pozwolę sobie odświeżyć temat jednym szybkim pytaniem.

Czy VALETPRO DIONYSUS TRIM GLITZ nadaje się również, oprócz wszystkich plastików zewnętrznych, na uszczelki i elementy gumowe na zewnątrz, ramki dookoła szyb?

Dzięki za pomoc bo już miałem zamawiać Autoglym ale znalazłem to porównanie i nie wiem sam.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VP wg etykiety nadaje się na elementy gumowe i na uszczelkach fajnie to wygląda. Jednak na gumowych ramkach dookoła szyb po dzisiejszym deszczu u mnie w Seacie nie wygląda to pięknie. Są takie jakby zacieki mimo oszczędnej aplikacji i przecierania po kilku minutach mikrofibrą. Nie twierdzę, że tak będzie na każdej gumie. Na plastikach zewnętrznych oczywiście efekt o niebo lepszy. Swoją drogą to bardzo wydajny i uniwersalny środek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.