Skocz do zawartości

Usuwanie zmarszczek


Bisu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak efekt można osiągnąć po pucowaniu tej skóry? Czystość na pewno;) Wiele specjalistów się wypowiadało, że nie da się zlikwidować zmarszczek na skórze i naciągnięć skóry.

Ish z west coast customs ma na to mały patent. Para wodna.

Czy według tutejszych speców jest to rozwiązanie? Jeśli nawet jest to czy ma ono skutki uboczne - wyczytałem, że farba skóry może się rozpuszczać pod wpływem wody... ale jeśli nie zachodzi "tarcie" to może jakoś to da rade?

Link do filmiku: (można wejść- dość krótki)

A teraz zestaw fotek z auta:

Jasna skóra. Jak myślicie - ile to auto może mieć przebiegu realnego? ( na liczniku 180tys), Jak widać skóra nie była picowana od nowości więc zabrudzenie jest na miejscu zaś zastanawiają mnie "wytłuczone boczki" - fotel kierowcy - oparcie i siedzisko.

Jak wyczyścić i czym to sobie już znajdę na forum;)

59442a7fbca03_skra3.jpg.fa62b37570932cf5d44cf9ba674ccada.jpg

59442a7fc8b58_skra2.jpg.b36957c3dc316e2b4304206bea35bf14.jpg

59442a7fcd461_skra1.jpg.6ddbc95cbed185865ff0c178d941cfa6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje jakieś 500-600 tyś km przebiegu tej skórze i 12-14 lat, wnioskuję to - jak sam zauważyłeś - po wytłuczonych boczkach oparcia i siedziskach fotelu kierowcy.

Wiadomo skóra skórze nierówna, ale wystarczy popatrzeć na auta które w DE chodzą na TAXI i mają bardzo duże przebiegi nawet w tym samym modelu, roczniku i sposobie użytkowania auta są bardzo duże różnice w skórze.

Ja mam na budziku jakieś 170kkm w 8 letniej Mazdzie i skóra preferowana jest jak nowa, aby dostrzec zużycie trzeba ją po naciskać, pomacać, porozciągać. Wiadomo mazda to nie audi, mercedes, czy bmw, a z takiej klasy autem mamy do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj, jakby miala 600tys to by byly dziury wielkosci piesci w boczkach

 

zalezy jak kto uzytkuje, czym czysci i czy wogole czysci, w czym jezdzi i jaka jest waga kierowcy. Na dobra sprawe skora po 600tys moze wygladac naprawde dobrze a z drugiej strony mozna ja zdewastowac doszczetnie (duzo gorzej niz na zdjeciach) w przeciagu 2-3 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że parę osób jeszcze opisało.

500-600tys? No trochę nierealne. To jest Cali z '97- koniec produkcji i po tych wpisach wszedłem na mobile.de i z tych roczników mają nalatane średnio 150-160tys. Taka wychodzi średnia. Oczywiście 180tys na porządku dziennym. Mały ułamek przekracza 200tys ( oczywiście można trafić na takiego co ma 260tys)- Ale można spokojnie znaleźć takie egzemplarze których przebieg oscyluje przy 100tys a nawet i są co mają nalatane 80tys.

Co do porównania skór. W jednym egzemplarzu przy czarnej skórze i 175tys nalatane farba z boczków już zeszła, znalazłem też rodzynka z tym przebiegiem co lewego boczku prawie nie miał -płasko :lol: , ale było wydać, że wypicowany i coś zderzak przedni nie pasował...

zaś takie naciągnięcia mniej więcej jak w tym przypadku - no może trochę mniejsze ale boczki przy tym przebiegu są wyrobione. Ale zakładam że właściciele w pl ważyli ze 110kg i mieli problem ze wsiadaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bisu, wyczyść to a zobaczysz ze połowa tego "czegoś" przestanie być widoczna!

No tak, lekkie wyjaśnienie- to nie moja skóra. Zdjęcia pochodzą z aukcji auta którym się zainteresowałem. Stan dość fajny cena również, limitowana edycja no i rok ( i kolor też fajny).

Temat założyłem, bo ciekawy byłem usuwania tych naciągnięć i zmarszczek, a bród- widać, że jest go dużo, ale to chyba nawet dobrze że jeszcze nikt na skórze różnych patentów nie stosował ( np. krem nivea :D ), ale z drugiej strony szkoda, że nie była konserwowana.

Jak ktoś ją wyczyści to bd git :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.