Skocz do zawartości

zymol a zymol...


sq8shq

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy zauważyłem że na rynku są 2 produkty Zymola do plastikow wew. Zgodnie ze strona carspa oba nazywają się identycznie oba mają identyczny opis, różnią się ceną oraz wyglądem opakowania oraz kolorem srodka. Teraz pytanie jaka jest faktycznie miedzy nimi roznica? niestety nie znalazlem takiego porównania na forum...

 

Rozchodzi się o te specyfiki:

1) prod_298_s_e_vinyl_conditioner_z521.jpg

2) prod_252_s_vinyl_conditioner_250ml_30.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze przy stosowaniu jednego i drugiego nalezy podgrzewac plastiki?

 

Swoja droga importer tudziez sprzedawca (w pl chyba tylko jeden sklep tym handluje) moglby sie pokusic o bardziej szczegolowe opisy zymola - podobna sprawa jest z odzywka do skor (treat i conditioner - opis jest rowniez identyczy w przypadku tych srodkow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to tutaj mam juz jasnosc a moze ktos mi wyjawic roznice miedzy tereat a conditioner w kontekscie odzywek do skory? odpowiedz bedzie zapewne szybka a szkoda tworzyc nowego watku - swoja droga ten mozna by polaczyc z "Krótkie pytanie- krótka odpowiedź" - nie spodziewalem sie ze tak szybko przyjdzie jasna i klarowna odpowiedz bo mozna byl nie tworzyc nowego watku (moj blad)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dobrze wetrzec, a pomiedzy aplikatorem a plastikiem wytwarza sie cieplo
bez urazy ale chciałbym zobaczyć te twoje tarcie :lol::lol::lol: w każdym bądź razie i tak i siak będzie dobrze 8-)

 

No ja nie mowie o rypaniu do czerwoności ale napewno z jakas opalarka czy halogenami nie bede grzal :D

 

Chodzi mi tylko o to, ze jedziesz pare razy w jednym miejscu i to styknie to wchlonięcia sie preparatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie zastanawiam się nad kupnem tego tańszego Zymola. Mam parę pytań odnośnie tego produktu:

 

1) Czy możecie go porównać z PB NL? Jak Zymol wypada na jego tle?

 

2) Czy jest on wydajny?

 

3) Jeśli chodzi o to podgrzanie to przed czy po aplikacji? I czy może to być podgrzanie suszarką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blaszczu, pojutrze, albo w czwartek, mogę Ci zrobić zymol/NL (50/50), ja tam się nie bawię w podgrzewanie, ale jak już chcesz to przed aplikacją, opalarki bym nie przykładał do wnętrza :) suszarka może być.

 

Byłbym wdzięczny ;) Do tej pory używałem PB NL i jestem z niego bardzo zadowolony ale jak każdy chcę spróbować czegoś nowego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że duże znaczenie mają tworzywa (kolor!) na które dany preparat nanosimy, stąd Evo woli np. NL, który w seacie może sprawować się lepiej niż zymol.

 

blaszczu - z tańszym nie miałem dłuższego kontaktu wiec nie wiem jak z trwałością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.