Skocz do zawartości

Myjka do 800 zł


arekal17

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

planuje kupić myjkę bo moja już powoli wykazuje oznaki śmierci :)

Na myjkę mam około 800 zł. Zastanawiałem się nad Lavor'em bądź Nilfiskiem ponieważ karcher odstrasza ostatnio słabym wykonaniem serii K. Przejrzałem cały temat o najlepszych myjkach ale nie znalazlem jednoznaczej odpowiedzi pasującej do moich kryteriów.

Fajnie byłoby gdyby myjka miała w zestawie pianownicę na początek oraz coś do czyszczenia tzw. patio ale to akurat nie jest konieczne. Jeśli ktoś z was ma myjki w tej cenie i jest z nich zadowolony to chętnie przeczytam opinie:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam karchera k 5.20 - od 2003 całkowicie bezawaryjnie i działa jak nowy.

Pianownica jest chyba w każdym zestawie ale nadaje się do kosza, lepiej kupić P.A. albo najlepiej opryskiwacz pianotwórczy (te same pieniądze).

Nie wiem czy ten model jest jeszcze produkowany.

Odradzam 5.55 Jubilee bo coraz więcej słyszę złych opinii na temat tego modelu.

Karcher robi dobry sprzęt ale tylko ten z wyższej pólki, tańsze są po prostu jednorazowe.

 

Bardzo dobre noty ma STIHL RE 108.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maestro00, Cieżko już dostać karchera takiego krórego posiadasz. Co do Stihl'a to ciekawa propozycja natomiast szkoda, że w zestawie nie ma praktycznie żadnych akcesoriów.

W moim mniemaniu karcher odpada właśnie ze względu na kiepską jakość wykonania poza tym słyszałem że w ostatnich seriach pompy nie dają rady.

A może ktoś coś powie o firmie Lavor lub Nilfisk?

 

Ps. Dlaczego uważasz że pianownica P.A. jest gorsza od np. Glorii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maestro00, Ciężarówek nie mam zamiaru myć natomiast mam dużego busa przy którym pewnie bym się zamachał glorią :)

SzaKal, No w tej cenie to alumioniowa pompa to chyba max, w cenie 800 zł raczej nie dostane nic lepszego. W marketach głównie przoduje Karcher i ciężko znaleźć coś sensownego innej firmy. Dlatego pytałem o Lavora i Nilfiska. Jakoś przeglądając to forum zraziłem się do myjek karchera. Tym bardziej, że w porównywalnej cenie można kupić myjkę innej firmy z lepszymi parametrami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że w porównywalnej cenie można kupić myjkę innej firmy z lepszymi parametrami.

Co do cen to korzystaj z porównywarki ;)

http://www.ceneo.pl/Myjki_wysokocisnieniowe

 

Przy budżecie 800zł to pompa kompozytowa jest raczej absurdem i nie powinna się trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maestro00, Przejrzałem ceneo tak jak poleciłeś i Nilfisk c120 okazuje się najlepszym wyborem w tej kwocie... Ma przepływ na poziomie 520l/h chociaż wydaje mi się, że troche bajka ale zachęca bardzo dużym wyposażeniem w standardzie. Zainteresował mnie jeszcze ten karcher: LINK Posiada ktoś? Szkoda, że pianownica nie jest dokładana na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu. Sam się zastanawiam nad zakupem myjki. Czy podniesienie budżetu do z 800zł. do 1000 maksymalnie 1200zł. dużo zmieni?

A co do powyższego Stihla - parametry szału nie robią. W porównywalnej cenie Karcher uzyskuje większe ciśnienie robocze, przynajmniej na papierze... No i tylko jedna opinia jest na Skąpcu w dodatku niezbyt pochlebna.

 

Czy faktycznie taki np. Karcher:

http://www.agrometal-karcher.pl/p630,my ... promo.html

nie jest godny zainteresowania?

 

Nie wiem jak to teraz wygląda ale jeden ze znajomych posiada myjkę Karchera od kilkunastu lat i zawsze jak coś się zepsuło to dało się ją naprawić. Czy te nowe to już jednorazówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arekal17, jak długa teraz jest gwarancja na takie myjki?

Dłuższy wąż pewnie da sie dokupić ale z tego co widzę to za taki wąż trzeba dać ze 200-300zł. co stanowi sporą część ceny myjki...

 

Ogółem zadowolony jesteś? Jakie jeszcze myjki brałeś pod uwagę i czy testowałeś je wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lz, Przesadziłeś z tą ceną węża, na szybko na allegro znalazłem za troche ponad 100 zł - 10 m. Wcześniej miałem małą myjkę firmy kranzle. Ma już koło 10 lat i nadal trzyma się świetnie. Żadnych uszkodzeń ani nic z tych rzeczy. Natomiast za nową tej firmy trzeba dać już sporą kase. Testowałem tylko myjki firmy karcher z innych serii. Nie różnią się za wiele. Tak jak już pisałem w poprzednich postach brałem pod uwagę jeszcze Lavora lub Nilfiska ale wkońcu zdecydowałem się na karchera ze względu na serwis w moim mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja za 599 zl

kupilem cos takiego

http://www.makita.sklep.pl/myjka-wysoko ... -1632.html

 

ma wszystko co trzeba ( no dysza do piaskowania by sie jeszzce może przydała) i duza moc... - pianownica troche tandetnie wyglada, ale daje rade..

tylko ze teraz widze ze podrozaly dosc znacznie... ( na alledrogo za 749zl jest USUNIĘTO ZE WZGLĘDU NA NARUSZENIE 17. PUNTU REGULAMINU)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.