Jump to content

Czy APC zdegraduje wosk


Wielebny

Recommended Posts

Jest okres jesienny wiec auto już nawoskowane ale niestety woskiem Naturalnym DJ + wosk w płynie Deamon . Czy przy lekkich zabrudzeniach jak użyje APC na karoserii to zdegraduje on wosk DJ? A boje się ze samo opłukiwanie auta detergentami na myjce ręcznej zmyje wosk dość szybko.

Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor

_Makki_, też kilka razy spryskałem Glasura Surfexem, z tym, że w większym stężeniu 1:3 :D i łatwo się poddał. Piana o neutralnym pH jest znacznie bezpieczniejsza i przy zawoskowanych autach zazwyczaj wystarcza aby poluzować i spłukać większość brudu.

Link to comment
Share on other sites

Czy mogę takiej piany z neutralnym PH użyć w spryskiwaczu w metodzie prysk prsyk i przetrzeć szmatką (oczywiście przy nie dużych zabrudzeniach)? Czy tylko i wyłącznie pianownica z myjki której nie mam :/

Link to comment
Share on other sites

wchodzisz na śliski grunt.... :lol:

trzyj po piachu .... :ad:

Ja sam się już boje cokolwiek przecierać fibrą na nie mytym aucie... :kox:

ale prawda jest jedna .. jak porządnie nie spłuczesz ciśnieniem wcześniej zmiękczając sobie "bezpieczną" pianą(jak masz) to nic nie trzyj,nie czyść ..../no chyba że auto zakurzyło ci się pod domem /

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.