Skocz do zawartości

Diamondbrite - Piotr i Paweł


angelusag

Rekomendowane odpowiedzi

Robiąc dziś zakupy w Piotrze i Pawle zauważyłęm kilka kosmetyków firmy Diamondbrrite, m.in. Tar & Glue Remover , cena 22,99 zł :)

 

 

Czyżby powoli kończyły się czasy że w markecie dostaniemy tylko Sonaxa i Plaka - ciekawe jak długo będą mieli takie rzeczy w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam jeszcze kilka kosmetyków Diamondbrite'a i powiem szczerze tak: nie najgorsze są APC (żółte jak FRUGO ;) ) czy emulsja do gum i uszczelek zewnętrznych (mocno śmierdzi ale się trzyma), również płyn do felg jest ok - ma działanie podobne do Sonaxa Extreme (śmierdzącego jak IronX) natomiast zapach DB jest zdecydowanie przyjemniejszy...

 

natomiast Tyre Dressing (czy coś w podobie, spray, płyn jasno-niebieski) jakoś mnie nie przekonał... nawet PLAK się dłużej trzymał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję kosmetykami Diamondbrite od 2 lat i jestem bardzo zadowolony ( tym bardziej moi klienci ) . Trochę irytuje mnie taki ton wypowiedzi : psikadło ... jakiś specyfik ... :/ ...Kosmetyki są konfekcjonowane w Polsce i mają polskie opisy ( profesjonalne ) , a jakość jest światowa - Polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszczykowo a bardziej Puszczykówko ul. Berwińskiego 3, tu masz ich stronke

http://www.autoformula.pl/kontakt.html.

Generalnie fizycznie sklepu tam nie ma ale zawsze jak czegoś potrzebuje na gwałt to podjeżdżam i sprzedają bez najmniejszego problemu :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to extra a właśnie wyczytałem na ich stronce info: Teraz produkty Diamondbrite dostępne są w wybranych sklepach sieci Piotr i Paweł. Szukaj profesjonalnych kosmetyków w Bydgoszczy, Gdańsku, Głogowie, Grudziądzu, Inowrocławiu, Kaliszu, Legnicy, Lesznie, Łodzi, Obornikach, Pabianicach, Płocku, Pniewach, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

wIDZE, ŻE SWOJE STUDIO DETAILINGU W PUSZCZY MAJA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.