Jump to content

Blue Snow Foam

marasec
 Share

Recommended Posts

marasec, fajny efekt wizualny, co do właściowści to ta piana jest żrąca, co ją wyklucza w regularnym stosowaniu, przynajmniej jak dla mnie.

Też dlatego wolałem poczekać na wypowiedź ekspertów

Wygląda świetnie, no ale jeżeli tylko o wygląd chodzi to wiadomo...

"Kupta se" MagiFoam a "zobaczyta", że reszta pian to niepotrzebny wydatek ;) (chociaż zależnie od zastosowań)

Jak ktoś chce piankę w ulubionym kolorze to zawsze można dodać barwnika spożywczego i jest super ;)

• 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

wygląda ciekawie dosyć dobrze się trzyma ale trzeba dać spore stężenie do tego domywa podobnie do VP neutral sf więc średnio, wosku nie rusza zbytnio, za to jest z nią podstawowy problem ma jakiś mega barwnik który potrafi odbarwić skóre i kostkę brukową dlatego trzeba kontrolować ile i gdzie piana leży. Ja pianę kupiłem z myślą o białym aucie na którym zwyczajnie piany nie widać dobrze...ostatnim aspektem to kolor- czerwona to ta piana by była jakbyśmy chyba zrobili roztwór 1:1 :mrgreen: a tak jest oczojebny róż :lol: BTW miałem przed zakupem piany w dupie czy mi zeżre wosk :P