Skocz do zawartości

Polerowanie szyb w dachu cabrio


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Podpinam się pod temat, czego mógłbym użyć aby poprawić przejrzystość mojej szybki? Znalazłem tutaj listę odpowiednich specyfików, ale problem w tym że były one stosowane do totalnie "zamglonych" szybek, moja taka nie jest, boje się że po takich silnych środkach tylko jej zaszkodzę. Możecie polecić mi coś lekkiego co usunie drobne ryski ale czym nie zrobię sobie czy autu więcej szkody niż pożytku? Nie mam niestety jak zrobić porządnego zdjęcia bo na aucie jeszcze jest hard-top, jedyne jakie mam to od sprzedawcy zanim kupiłem dach, załączam - lepsze taki niż żadne.

aaaaaaa.jpg.db817d9fef2ce6d289b15f8261e22e84.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szybka w dachu cabrio z biegiem czasu "łapie" zamglenia.

Powodem jest składanie dachu i tarcie drobinek piasku o szybkę.

Zobacz Renovo RV4. To mała pojemność, ale wystarcza na baaaardzo długo. Spokojnie kilka lat śmigania bezdachem http://zadbane-auto.pl/galerie-i-video/ ... kabrioletu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Albo czy polerowanie pastami fg500 i sf4000 może pomóc czy raczej zaszkodzi?

A jeśli to dobry sposób na plexiglas w dachach cabrio to czy można pokusić się o święcie zżółkniętej powierzchni i rysek papierkiem 1200 na wodę lub 800/1200 do polepszenia efektu?

Później zabezpieczyć mogę to woskiem collinte (jeśli się nie mylę mam 476s) czy lepiej kupić Headlight Protectant który defakto przyda się też do lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.