Jump to content

Polerowanie szyb w dachu cabrio


Recommended Posts

  • 2 years later...

Podpinam się pod temat, czego mógłbym użyć aby poprawić przejrzystość mojej szybki? Znalazłem tutaj listę odpowiednich specyfików, ale problem w tym że były one stosowane do totalnie "zamglonych" szybek, moja taka nie jest, boje się że po takich silnych środkach tylko jej zaszkodzę. Możecie polecić mi coś lekkiego co usunie drobne ryski ale czym nie zrobię sobie czy autu więcej szkody niż pożytku? Nie mam niestety jak zrobić porządnego zdjęcia bo na aucie jeszcze jest hard-top, jedyne jakie mam to od sprzedawcy zanim kupiłem dach, załączam - lepsze taki niż żadne.

aaaaaaa.jpg.db817d9fef2ce6d289b15f8261e22e84.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Albo czy polerowanie pastami fg500 i sf4000 może pomóc czy raczej zaszkodzi?

A jeśli to dobry sposób na plexiglas w dachach cabrio to czy można pokusić się o święcie zżółkniętej powierzchni i rysek papierkiem 1200 na wodę lub 800/1200 do polepszenia efektu?

Później zabezpieczyć mogę to woskiem collinte (jeśli się nie mylę mam 476s) czy lepiej kupić Headlight Protectant który defakto przyda się też do lamp?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.