Skocz do zawartości

Myjka Karcher 5.55 jubile + pianownica


pawelpk8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie kupiłem nie dawno myjkę Karcher 5.55 jubilee i nie dawno kupiłem pianownicę karchera 0,6l z regulacją. Używałem aktywnych pian firmy Tenzi(tenzo) coś takiego, aktywną piane firmy Karcher, i jeszcze jedną ale nie pamiętam nazwy. Mianowicie efekt aktywnej piany jest taki że, ona jest wodnista, nie ma efektu jakby to napisać "efektu śniegu". Piana nie utrzymuję się na samochodzie, od razu ścieka. Co zrobić żeby działało jaką pianownicę kupić?? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest cały temat o pianownicach i aktywnych pianach. Wystarczy poszukać. Wiadomo że pianownica karchera nawet z najlepszą myjką i pianą, niczego nie zrobi. Ja wiem po sobie bo z pianownicą P.A. nawet karcherem K2.02 który już powoli umiera jestem w stanie zrobić ładną pianę.

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=566

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem czytałem wcześniej w/w temat ale tam jest temat bardzo rozbudowany i nie zabardzo rozumiem wszytskich pojęć. Bardziej mi chodziło o to jakiej pianownicy użyć bo już wiem że pianownica karchera (do myjni domowych) nie jest zbyt dobrą pianownicą. Mógłbyś podrzucić jakiś link z allegro, producenta z modelem albo coś w tym stylu? i tak jak napisałeś że jesteś w stanie z tego karchera zrobić dobrą pianę a jakiej pianownicy ty używasz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozcieńczenie było różne tak jak producent podaję na instrukcji i sam koncentrat nigdy nie mogę uzyskać efektu "śniegu". Samochód jest myty na mokro, jutro jak będę miał chwile czasu wstawię filmik albo zdjęcia.

 

[ Dodano: 28 Wrzesień 2011, 00:45 ]

tzw. P.A.

 

http://www.youtube.com/watch?v=2MAoLKP5LJ0

 

patrząc na ten link pianownica p.a. nie jest za bardzo zadowalająca??!!??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.