Jump to content

Myjka Karcher 5.55 jubile + pianownica


pawelpk8

Recommended Posts

Witam serdecznie kupiłem nie dawno myjkę Karcher 5.55 jubilee i nie dawno kupiłem pianownicę karchera 0,6l z regulacją. Używałem aktywnych pian firmy Tenzi(tenzo) coś takiego, aktywną piane firmy Karcher, i jeszcze jedną ale nie pamiętam nazwy. Mianowicie efekt aktywnej piany jest taki że, ona jest wodnista, nie ma efektu jakby to napisać "efektu śniegu". Piana nie utrzymuję się na samochodzie, od razu ścieka. Co zrobić żeby działało jaką pianownicę kupić?? Proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Jest cały temat o pianownicach i aktywnych pianach. Wystarczy poszukać. Wiadomo że pianownica karchera nawet z najlepszą myjką i pianą, niczego nie zrobi. Ja wiem po sobie bo z pianownicą P.A. nawet karcherem K2.02 który już powoli umiera jestem w stanie zrobić ładną pianę.

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=566

Link to comment
Share on other sites

Tak wiem czytałem wcześniej w/w temat ale tam jest temat bardzo rozbudowany i nie zabardzo rozumiem wszytskich pojęć. Bardziej mi chodziło o to jakiej pianownicy użyć bo już wiem że pianownica karchera (do myjni domowych) nie jest zbyt dobrą pianownicą. Mógłbyś podrzucić jakiś link z allegro, producenta z modelem albo coś w tym stylu? i tak jak napisałeś że jesteś w stanie z tego karchera zrobić dobrą pianę a jakiej pianownicy ty używasz ??

Link to comment
Share on other sites

Rozcieńczenie było różne tak jak producent podaję na instrukcji i sam koncentrat nigdy nie mogę uzyskać efektu "śniegu". Samochód jest myty na mokro, jutro jak będę miał chwile czasu wstawię filmik albo zdjęcia.

 

[ Dodano: 28 Wrzesień 2011, 00:45 ]

tzw. P.A.

 

http://www.youtube.com/watch?v=2MAoLKP5LJ0

 

patrząc na ten link pianownica p.a. nie jest za bardzo zadowalająca??!!??!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.