Skocz do zawartości

Spotkanie w Rzeszowie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja oczywiście o każdej porze dnia i nocy. Aktualnie jestem w Krakowie na szkoleniu z zakresu auto detailingu i korekcji lakieru, więc będę mógł coś opowiedzieć, doradzić wszystkim zainteresowanym.

Piszcie termin, ja się dostosuję.

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście o każdej porze dnia i nocy. Aktualnie jestem w Krakowie na szkoleniu z zakresu auto detailingu i korekcji lakieru, więc będę mógł coś opowiedzieć, doradzić wszystkim zainteresowanym.

Piszcie termin, ja się dostosuję.

 

Łukasz

 

Troszkę się wcisnę z OT gdzie takie szkolenie można odbyć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne szkolenie to dość duży koszt (kilkanaście tysięcy złotych) ale do właściwej pielęgnacji samochodów wystarczy podstawowa wiedza. Ja jestem na szkoleniu w Carnauba Auto Detailing ( http://www.carnauba.pl ) i jutro zapytam czy będą organizować jakieś pokazy dla zainteresowanych osób "z ulicy". Wiem, że już niedługo będą kręcić kilkuczęściowy film pokazujący podstawowe sposoby właściwej pielęgnacji samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zapraszam do naszego Studia Pielęgnacji Samochodów ( http://www.rascall.pl , http://www.facebook.pl/RascallPL ) Z miłą chęcią podpowiem jak dbać o lakier, wnętrze, jak zabezpieczyć lakier przed zimą.

 

Przy okazji zmierzymy grubość lakieru na Waszych autkach :)

 

Dla mnie brzmi świetnie :) Swoją drogą potrzebuje porady dotyczącej regeneracji skórzanego boczka fotela w mojej lalce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super że jest taki odzew. Najlepiej ustalić termin taki żeby wielu osobą pasowało - myślałem pod koniec przyszłego tygodnia bo jak wysłałem pw to widziałem że sporo osób rzadko zagląda na forum a chciałem żeby było jak najwięcej osób.

Co do spotkania w studio to było by super tylko tu już rascall musi ustalić jak/co/kiedy bo od niego chyba najwięcej zależy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to najlepiej weekend (sobota lub niedziela) - wtedy jesteśmy zawsze troszkę wolniejsi :) Jak najbardziej może być niedziela, godzina np. 11.

 

W takim razie ja proponuję pierwszą datę, którą porzedyskutujemy - NIEDZIELA 09.10.2011, godz. 11, spotkanie w naszym Studiu Pielęgnacji Samochodów RASCALL.

 

Jeśli ktoś ma uwagi lub inne propozycje to piszcie. Proszę również o potwierdzenie obecności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na zlocie kończącym sezon będzie dużo aut, co za tym idzie dużo ludzi, dużo innych tematów. My chcemy skupić się stricte na pielęgnacji samochodów i temu ma być poświęcone nasze spotkanie. Nikt przecież nie wykluczył że możemy spotkać się również na zlocie w połowie października.

 

LISTA OSÓB:

1. quadrifoglio

2. rascall

3. spoon (mój wspólnik)

4. ferenc.romek

5. senz

6. psylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Łukasz napisał spotkanie będzie poświęcone pielęgnacji aut i na pewno nie będzie nasze pierwsze i ostatnie - wtedy ustalimy pewnie jakąś datę pasującą większości i będziemy się spotykać cyklicznie co jakiś czas a i o wizytach na innych imprezach typu tuning show też będzie można pomyśleć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.