Skocz do zawartości

Seat Exeo black magic LC9Z


toka

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na oko ile glinki poszło ci na takiego Seatka ? I jak sprawdza sie u ciebie ta glinka Megsa ? Ogólnie auto fajnie odnowione, ja dopiero "zbieram" produkty które będą mi potrzebne do pucowania i wiem jedno że na pewno muszę zakupić ValetPRO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile zeszlo Tobie na komplet citrusa

Do początku etykiety, patrząc od góry :) Zeszłoby mniej ale jeden spryskiwacz mi padł i musiałem trochę go wylać bezpośrednio na szmatke :/ Jak spryskujesz to jest mega wydajny

Tak na oko ile glinki poszło ci na takiego Seatka ?

Ale jak ile glinki? Poczytaj temat o glinkowaniu, glinke można używać parę razy o ile Ci nie spadnie na ziemię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Potrzebujesz dwie sztuki modelu Ba9s? Do dupy w takim sensie że szybko się przepalają, a jeśli potrzebujesz do postojówek to nawet się w to nie baw, miałem w postojówkach w5w 5-ledowe i od początku mi migały, natomiast w5w 2 ledowe w drzwiach i w oświetleniu nóg działa bez zarzutu :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, m.in. 2 szt. Ba9s do lampki przy lusterku (wydaje mi się, że właśnie takie tam pasują). Muszę jeszcze sprawdzić jakie żarówki wchodzą do tylnej lampki w podsufitce (póki co nie dałem rady jej rozebrać :dontknow:). Nie chcę, żeby waliły po oczach więc pewnie 1 SMD się sprawdzi. Jeśli chodzi o oświetlenie zewnętrzne, ledy mam tylko przy tablicy. Dalej nie kombinuję (homologacja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kross12, ja wsadziłem LEDy CanBus bez dodatkowych kombinacji i działają ładnie już niemal miesiąc. Z którego roku masz samochód? Podobno od połowy 2009 roku montują bardziej czuły układ sprawdzania poboru prądu przez żarówkę i nawet z wyżej wymienionymi ledami może być problem. Kupiłem kiedyś zwykłą żarówkę led c5w do oświetlenia bagażnika ale nie działała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz jakiś sposób na pozbycie się błędu, poza wsadzeniem rezystora oczywiście?

Ja mam wsadzone ledy do rejestracji z can-busem najnowszym a i tak wybija błąd, jedyna opcja to 4 rurkowe ledy z can-busem, wtedy mi nie wybijało błędu ale po upływie jakiegoś miesiąca musiało coś się stać z ledami bo dalej wybija ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.