Jump to content

Pomoc przy polerce w trudnych miejscach.


komando24

Recommended Posts

Witam, mam pytanie, ostatnio musiałem udac sie na mała zaprawke lakiernicza na "smart repair" wszytsko wyszło w miare ok, jednak po zaprawce została spolerowana tylko czesc lakieru (czyt: nierownosci po malowaniu itd) przyczyna, brak dostepu normalna polerka poniewaz sa to miejsca normalnie widoczne i łatwo dostepne jednak , waskie dwa prostokaty o wymiarach 10 cm wysokosc X 6 cm szerokosci, nie ma tam zabardzo tak jak pisałem tam podejsc, reszte co sie dało zpolerowac, było traktowane jak sie nie myle papierkiem na mokro 2000 i pasta 3M zielony korek+tarcza bawełna, i wyszło bardzo zadowalajaco.

Czy sa jakies urzadzenia a najlepiej małe nakładni na "wiertarki" żeby delikatnie spolerowac pozostałe czesci lakieru? albo ktos ma jakis pomysł chodzi mi o talerzyk o srednicy max 4 cm najlepiej z bawełny. Wszytskie pomysły mile widziane.

Link to comment
Share on other sites

szymekk, mysle że jest, poniewaz na klarze widac i czyc troszke pyłkow, niestety tak została robota wykonana , nie jest to do konca wina goscia co to robił a miejsca w jakim było robione, dojscia pistoletu, i warunkiem był brak demontażu elementu blacharskiego. Jak ten człowiek to polerował ( ta czesc gdzie mogł wejsc tarcza 80 mm ) to wyszło wg mnie dosc dobrze, tyle ze wczesniej własnie przeleciał to papierkiem wodnym i dopiero polerka. Nie zwrociłem tylko uwagi czy samym 3M zielonym to robił czy jeszcze potem czyms , ale chyba tak, wiesz to nie ma byc na piekny błysk , bo jest to element wogole niewidoczny z zewnatrz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.