Skocz do zawartości

Avensis 2007 - jasne wnętrze


rogo

Rekomendowane odpowiedzi

auto kupione niedawno przez znajomego mały przebieg 40 tysięcy z hakiem jak dla mnie powinno byc czyściutkie a tymczasem wyglądało delikatnie mówiąc nieświeżo, zdjęcia pokazują już stan po procesie jaki zapewne wykonałby przeciętny użytkownik auta który stara się w nim o jakiś porządek czyli po odkurzeniu i przetarciu z kurzu:

 

dsc02591r.jpg

dsc02586b.jpg

dsc02580kx.jpg

dsc02589o.jpg

dsc02579kpn.jpg

dsc02581cz.jpg

dsc02588zl.jpg

dsc02594d.jpg

 

jak widac na foto "przód" mocno zabrudzony, z tyłu nieco lepiej, ogólnie jak dla mnie dośc paskudnie jak na auto z tak małym przebiegiem.

 

Do doprowadzenia tapicerki do czystości zostały użyte środki Tersusa - PR 101 w opryskiwaczu ciśnieniowym szczotkowane również szczotką Tersusa i EX 850 w odkurzaczu ekstrakcyjnym, miejscowo wpomagałem się APC VP w stężeniu 1:10.

Plastiki czyszczone przy pomocy wspomnianego APC VP, anastępnie zabezpieczone Einszett 1Z Cockpit Premium.

Elementy ze skóry zestaw COLOURLOCK

 

Czas pracy ok 16 godzin, a efekt następujący:

dsc02602q.jpg

dsc02599n.jpg

dsc02596gd.jpg

dsc02600mn.jpg

dsc02598on.jpg

dsc02639u.jpg

dsc02636z.jpg

dsc02634s.jpg

dsc02624ai.jpg

dsc02619rn.jpg

dsc02622mc.jpg

dsc02616xp.jpg

 

dodam, że gumowe dywaniki, których nie ma na foto oczywiście także zostały wyczyszczone i zabezpieczone.

 

Dzięki za cierpliwośc wszystkim zerkającym na tę relację w trakcie jej wklejania "na raty" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci ze to jeszcze nie bylo tragedii.. mam do czynienia z nowymi autami i chlewem w srodku.. bynajmniej jestem pod wrazeniem doprania, doczyszczenia podlogi kierowcy.. jako mozesz wrzuc foto dywanikow jesli masz, ciekaw jestem jak wyszly..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sirtrojan - gdyby auto było moje pewnie bym wymienił :)

 

RadMon - chyba trochę faktycznie zrobiły się bardziej śliskie, choc trudno mi to dokładnie określic, bo autem jechałem tylko przez kilka minut, a guma na tych dywanikach i bez dresingu była raczej dosyc twarda i mało "tępa" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fotele wyglądają jak po powodzi... taki ładny wzorek na wszystkich :|

Tez mi się tak wydaje.

Nikt nie jest świętym mikołajem i nie sprzedaje auta z przebiegiem 40kkm.

Ja sprzedałem z przebiegiem 20 tys. km, kupowałem nówke z salonu i po roku czasu sprzedałem, przebieg ori, był jeżdżony tylko w weekendy jako 3 auto w rodzinie, i świętym mikołajem nie jestem. Nie rozumiem w ogóle skąd takie głupie rozumowanie :shock:

Co do pracy to miażdży :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.