Skocz do zawartości

STJARNAGLOSS PH NEUTRAL WHEEL VS Auto Finesse Imperial Wheel


piotr8505

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do przetestowania dwa wspaniałe Clinery do alufelg i moimi opiniami i spostrzeżeniami chciałbym się podzielić. Na wstępie chciałbym Podziękować za udostępnienie środków zarówno ShowCarShine jak i Danielowi z Exide. Bo to dzięki nim mogę testować oba produkty. Oba bardzo ładnie owocowo pachnące spory :good: .

 

 

1 wszy z nich to STJARNAGLOSS PH NEUTRAL WHEEL CLEANER,Skoncentrowany Żel do mycia felg o neutralnym pH bardzo gęsta lejąca jak olej syntetyk, ładny zapach żona stwierdziła, że owocowy. Rozcieńczanie:1:5 do regularnego mycia, 1:15 do delikatnej konserwacji u mnie zostaanie użyty w 1 wszej wersji.

56e4f9295ca0e75a.jpg

 

 

2 gi to Auto Finesse Imperial Wheel, jest to środek przygotowany odrazu do użytku, Cleaner wolny od kwasów środek do czyszczenia felg, który jest rozwiązaniem na złogi brudu i pyłu hamulcowego, będąc przy tym bezpiecznym dla wykończenia Twoich felg. Klarowny środek w formie żelu dłużej przylega do felgi i nie wysycha szybko, sprawiając miły nie nachalny owocowy zapach.

auto-finesse-imerial-wheel-cleaner-250.jpg

 

 

 

Kilka fotek alufelg jak na razie są wyczyszczone więc jestem w fazie pożądnego brudzenia jeszcze z 2 tygodnie je pomęcze deszcze bród i opiłki z klocków powinny im dać wycisk. Jak tylko je dobrudzę to porobię resztę zdjęć i zamieszczę jak najszybciej i zdam relację z użytych środków. Po ich użyciu, alufelgi zostaną wyglinkowane i nałożony z jednej strony wosk FK 1000 a na drógiej selent Wolfganga. Zobaczymy co dłużej poleży i jakie dadzą efekty.

dsc6827a.jpg

dsc6841n.jpg

2m68mr9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.