Skocz do zawartości

Idzie zima parę pytań


mieszacz

Rekomendowane odpowiedzi

złomami, maluchami postępujemy inaczej

nie zgodzę się do końca z tym ;) ojciec miał malucha , nie było z nim problemów ... zimą palił bez problemu , nie trzeba nawet całego ssania dawać , przejeżdżamy 300m i można je zdjąć ... pamiętam,sam jeździłem nie było żadnych problemów nawet w mrozy robiąc tak jak piszę ;)

 

Ja nie smaruję bo wolę niech ona się ciut korozją chwyci coby się nie odkręciło potem

ale to są specjalne smary do śrub, w serwisach nawet takimi smarują, wiem bo sam robiłem ;) i też tak robię ... nic się nie odkręci ;) a przy odkręcaniu będzie szło bez problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecierpie zimy

 

Nie Jesteś w temacie osamotniony. Jedyne co lubię zimą to obfite opady śniegu i odśnieżanie za pomocą mojego C330. Wtedy jest zabawa :):-] . Gorzej jak trzeba też tunele odśnieżać a od kilku lat mam alergię na śnieg leżący na nich. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co lubię zimą to obfite opady śniegu i odśnieżanie za pomocą mojego C330. Wtedy jest zabawa :):-]

10 minut zabawy 4 miesiące męczarni ... :(

 

Niestety ale mój podjazd + drogi w szkółce to dobra godzinka pracy a ciapek wtedy ma co robić :D . Choć fakt męczarnia jest straszna jak przyjdzie wyjechać z super odśnieżonego podjazdu na drogę publiczną gdzie jaki kolwiek sprzęt widywany jest sporadycznie i lerzy straszna warstwa śniegu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozwijam narazie krzewy i trochę bylin. Jak uda się znaleść trochę powierzchni to może coś w drzewa się podawię ale główny nacisk na typową masówkę narazie kładę. Kwestja zarobić kasę by zainwestować. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Ale do sadu raczej cierpliwości brak a i jakoś nie te klimaty, już prędzej uprawy rolnicze (jak to mawiają mali chłopcy małe zabawki duzi chłopcy duże zabawki). A i mam w rodzinie producenta owocówki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.