Skocz do zawartości

Prostowanie i malowanie proszkowe felg stalowych - Poznań


bbarti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

 

Przymierzam się do odnowienia swoich stalowych zimówek poprzez malowanie proszkowe. Znacie może godny zakład zajmujący się tego typu usługami w Poznaniu? i przykładowo jaki jest orientacyjny koszt?

 

Drugi problem to na jaki kolor polecacie pomalować takie felgi? Czarne są już mocno oklepane, niestety autko kombi w granatowym kolorku. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podam Ci ceny z Podkarpacia

prostowanie od 30-40 zł

koszt piaskowania to od 30 zł za kółko alu (13-14 cali), proszek profesjonalnie to ok 100-120 zł koło (podkład, baza, bezbarwny), ja pomalowałem za 120 zł kpl. ale "na lewo".

 

kolor ?????? jak ja malowałem to w ofercie mieli 250 kolorów w tym metalic, ale ze czasem jeżdżę w kjs więc wybór był prosty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1010934.jpg Kolega ma na niebieskawym kombi białe i wyglądają przesuper. Tylko troche czasu zajmuje utrzymanie ich w czystości.

 

Do granatowego auta albo srebrne (może być srebro ciemniejsze niż w oryginale zachodzące na grafit) albo własnie białe.

 

Co do malowania to na ul. Grunwaldzkiej jest firma która zajmuje się malowaniem. Kolega w Golfie u nich robił. Ale wychodzi za wszytko ok 100 do max 150 za felge (17")

A co do prostowania to tutaj chyba najlepiej w Poznaniu:

http://www.felgi-naprawa.pl/oferta.htm

Robią dużo dobrych felg. Pisze że od 40zł ale najlepiej podjechać do nich z felgą i oni ocenią czy warto naprawiać i jakie koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.