Skocz do zawartości

Auto Finesse Citrus Power


Kubz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Kubz, Warto, o ile na aucie masz nałożony wosk/sealant i problem z domyciem robali, ptasich odchodów, a zależy Ci na utrzymaniu zabezpieczenia. Świetny zapach, bardzo dobrze sprawdza się jako APC, szczególnie na zabezpieczonych elementach, jak lakierowane elementy wewnątrz auta np. wnęki drzwii zabezpieczone AIO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Citrus Power to nie środek na smołę i asfalt to delikatny prewash nie zjadający wosku, o smoły od Autofinesse masz Oblitarte zaś tobie najpewniej chodziło o ValetPRO Citrus Tar and Glue Remover bo on jest do smoły i asfaltu i jest całkiem dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pytasz o aplikację ValetPRO Citrus Tar and Glue Remover to ja przelewałem do mniejszego spryskiwacza takiego np po testerze TarX i spryskiwałem, ewentualnie można nakładać jakimś aplikatorem . Jak przyczepisz spryskiwacz bezpośrednio do butelki VP to strasznie dużo tego wtedy schodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Odświeżam :)

 

Ostatnio omawiany był na forum temat pre-washu, padła nazwa tego produktu i mam kilka pytań.

 

Czy używa go ktoś do pre washu zamiast piany? Jeśli tak to czy go rozcieńcza? Faktycznie nie zjada wosku? Na jakim poziomie domywanie, jeśli nie myjemy potem ręcznie? Jakie są wasze spostrzeżenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy używa go ktoś do pre washu zamiast piany?

Tak do dolnych partii nadwozia i tylnej klapy fajnie sobie radzi choć z pianą jakąś lepsza niż te na bez dotyku do czynienia nie miałem.

 

Jeśli tak to czy go rozcieńcza?

Gdzieś na DW wyczytałem że panowie z AF nie polecają rozcieńczania ale angole piszą że 1 do 1 daje rade

 

Faktycznie nie zjada wosku?

Faktycznie

 

Na jakim poziomie domywanie, jeśli nie myjemy potem ręcznie?

Na zabezpieczonym czymś autem super, na surowym lakierze jednak by trzeba było umyć

 

Niestety dla mnie środek ma jedną wadę a mianowicie cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.