Skocz do zawartości

SHOWCARSHINE SOFT WHEEL BRUSH


Bartek1985

Rekomendowane odpowiedzi

witam zastanawiam się nad różnicą miedzy SHOWCARSHINE SOFT WHEEL BRUSH a Meguiars Ultra Safe Wheel Spoke Brush czy jest sens wydania wiekszej kasy za meguiars'a czy sa one identyczne może mi ktoś opisać swoje doświadczenie z tymi szczodkami do felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to dokładnie to samo, z tego właśnie powodu posiadam SHOWCARSHINE SOFT WHEEL BRUSH i uważam, że jest bardzo fajna szczotka. Ogarnia 18 calowe felgi, chociaż już na styk, mogłaby być 2-3 cm dłuższa. Trzymam ją w dołączonym opakowaniu dzięki któremu nie odkształca się włosie.

Z minusów to w moim przypadku dwukrotnie zdażyło się, że spadła mi ta gumka na końcu szczotki, która osłania drut. Raz podczas intensywnego mycia w środku felgi , w efekcie zarysowałem felgę, na szczęście od środka. Drugi raz podczas spłukiwania szczotki pod ciśnieniem. Na to trzeba uważać.

Za tą kasę zdecydowanie mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łudząco podobna do EZ.

 

no, trudno sie nie zgodzić ;) na podstawie foto to "kalka", niestety nie mialem okazji porównać na żywo...

 

ide zmacać obie szczotki :-]

 

edyta: nie porównywałem jak obie czyszczą ale śmiem twierdzić że to te same szczotki w innym kolorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amerykanscy onanisci sprzetowi twierdza ze Daytona w porownaniu z EZ

ma nieco mniej gesty wlos, bardziej miekki ale za to rdzen na ktorym

sie on znajduje jest bardziej sztywny

IMO spece od marketingu wprowadzili nowy model zeby jeszcze bardziej

skolowac lemmingi konsumpcjonizmu ; )

 

jesli ktos jeszcze nie ma ktorejs z tych szczotek niech przypadkiem

nie uwierzy ze dziala ona w cudowny sposob, czysci brud na felgach ale

raczej taki lekki, trzeba uwazac na ubranie bo sprezynujace wlosy

Nylexu szczotki chlapia kropelkami brudu, nie dociskac za mocno

szczotki na feldze poniewaz wygina sie ona i byly przypadki zlamania

rdzenia w okolicach gumowej oslonki

 

fotki ukradzione z forum http://www.m3post.com/forums/index.php

 

attachment.php?s=c80fc1b8d14d2b53ca902c8797bbbdc8&attachmentid=351263&stc=1&d=1266672176attachment.php?s=c80fc1b8d14d2b53ca902c8797bbbdc8&attachmentid=351264&stc=1&d=1266672185

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja musze z przykrością stwiedzić, że się na niej zawiodłem. Domywała w miarę ok, ale najpierw przy czyszczeniu zgubił mi się gdzieś gumowy "łepek" osłaniający drut, a troszkę poźniej się po prostu złamała, mimo ze nie wyginałem jej zbyt często. Teraz przesiadłem się na Valet Pro. Ez dalej mnie kusi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.