Jump to content

Rysy na masce po pisaniu palcem?


Recommended Posts

Witam,

 

Mam problem ze swoim autem, ostatnio mój samochód dość mocno się okurzył przez duży wiatr oraz przez to, że w okolicy gdzie stał była polna droga, gdzie auta, które przejeżdżały robiły dużo kurzu, który osiadał na masce. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jakiś idiota nudził się i palcem na całej masce narysował mi wielką odznakę i jakieś dwie litery, jakby czyjeś inicjały, coś w stylu "Brudas" itp. Dzisiaj pojechałem umyć dokładnie auto, myślałem, że po myciu to zniknie, ale okazało się, że przez to całe rysowanie palcem po kurzu zostały mi ślady na masce. Kurz wiadomo był z piasku, a piasek jest ostry i zrobiły mi się rysy, ogólnie to co mi namalował na masce zostało i nie wiem co teraz z tym zrobić. Możecie polecić mi jakąś dobrą pastę polerską, która jest w miarę tania i pozwoli mi za czyścić te rysy? Nie jestem detailerem, nie mam polerki automatycznej, więc interesuje mnie polerowanie ręczne. Myślałem nad pastą G3, bo rysy nie są głębokie, nie są nawet wyczuwalne pod palcem. Interesuje mnie jakaś dobra pasta, która w miarę sobie przy tym poradzi, a po za tym cena mnie nie zabije i najlepiej jakbym to mógł kupić gdzieś na miejscu.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

G3 porysujesz lakier - to nie jest pasta do ręcznej pracy. Z dobrych past do Megs UC (tester 100 ml lub saszetki)

 

jak pisał kolega z Megsa masz UC, SWIRLX i SCRATCH 2.0 w zależności jak głębokie oraz na jak dużej powierzchni masz te rysy :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za info. Będę musiał zakupić tą próbkę. Myślicie, że starczy na całą maskę?

 

ps. Gdzie najtaniej i najszybciej mogę kupić taki tester, bo znalazłem kilka sklepów co taki mają, ale może ktoś może coś polecić?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.