Skocz do zawartości

Rysy na masce po pisaniu palcem?


s3b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem ze swoim autem, ostatnio mój samochód dość mocno się okurzył przez duży wiatr oraz przez to, że w okolicy gdzie stał była polna droga, gdzie auta, które przejeżdżały robiły dużo kurzu, który osiadał na masce. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jakiś idiota nudził się i palcem na całej masce narysował mi wielką odznakę i jakieś dwie litery, jakby czyjeś inicjały, coś w stylu "Brudas" itp. Dzisiaj pojechałem umyć dokładnie auto, myślałem, że po myciu to zniknie, ale okazało się, że przez to całe rysowanie palcem po kurzu zostały mi ślady na masce. Kurz wiadomo był z piasku, a piasek jest ostry i zrobiły mi się rysy, ogólnie to co mi namalował na masce zostało i nie wiem co teraz z tym zrobić. Możecie polecić mi jakąś dobrą pastę polerską, która jest w miarę tania i pozwoli mi za czyścić te rysy? Nie jestem detailerem, nie mam polerki automatycznej, więc interesuje mnie polerowanie ręczne. Myślałem nad pastą G3, bo rysy nie są głębokie, nie są nawet wyczuwalne pod palcem. Interesuje mnie jakaś dobra pasta, która w miarę sobie przy tym poradzi, a po za tym cena mnie nie zabije i najlepiej jakbym to mógł kupić gdzieś na miejscu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądają te rysy, a są praktycznie na całej masce.

 

http://maxformat.nazwa.pl/images/seb/1.jpg

 

http://maxformat.nazwa.pl/images/seb/2.jpg

 

A ten Meguairs UC to jest MEGUIARS ULTIMATE COMPOUND czy MEGUIARS 105 ULTRA CUT COMPOUND?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Będę musiał zakupić tą próbkę. Myślicie, że starczy na całą maskę?

 

ps. Gdzie najtaniej i najszybciej mogę kupić taki tester, bo znalazłem kilka sklepów co taki mają, ale może ktoś może coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.