Skocz do zawartości

polerowanie metaliku jednowarstwowego w chev monte carlo 73'


Auto Shine

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli Ktoś miał styczność z orginalnym kilkudziesięcioletnim lakierem jednowarstwowym maetalizowanym na amerykańskim samochodzie to będę wdzięczny za spostrzerzenia, dodam że lakier jest czerwony i ma mikro pęknięcia co wygląda jak wyschnięte jezioro.

 

ps wczoraj napisałem takiego samego posta, ale został usunięty, przez reklamę mojej firmy w opisie. nie lepiej najpierw napisać wiadomość że coś jest nie tak, a dopiero potem usunąć? nadgorliwość gorsza od faszyzmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie lepiej najpierw przeczytać regulamin, a potem zadawać pytania ?"

 

ja chce się czegoś dowiedzieć, a narazie dowiaduje się że trzeba czytać regulamin, który bym przeczytał, jeszcze raz, nawet bez usuwania posta. jak widać co kraj to obyczaj...

dzięk za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka zdjęć z telefonu,

zastanawiam się co zrobić po tym co jest opisane w ostatnim zdjęciu. pod słońce widać jeszcze lekkie spękanie lakieru, które jest nie do usunięcia z powdu grubości lakieru który przed przystąpieniem do pracy miał 45-35 micronów, a teraz ma 35-30. czym to najlepiej zamaskować? dodam że na codzień samochud stoii w garażu u kolekcjonera. maska kosztowała mnie 5 godzin pracy.

1_094.jpg.1b86b06d73955e808d7022951c6beaaf.jpg

1_097.jpg.789d7f2fed6cff185dba35a4b48ebe76.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli Ktoś miał styczność z orginalnym kilkudziesięcioletnim lakierem jednowarstwowym maetalizowanym na amerykańskim samochodzie to będę wdzięczny za spostrzerzenia, dodam że lakier jest czerwony i ma mikro pęknięcia co wygląda jak wyschnięte jezioro.

 

Nic z tym nie zrobisz, niczym nie zamaskujesz, miałem podobny przypadek na Buicku z lat '60-70, tylko ponowne malowanie usunie takie defekty. A darcie papierem przy tak małej powłoce może się źle skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.