Jump to content

piana aktywna z woskiem ?


Recommended Posts

Daerg produkuje pianę "Aladin" z woskiem syntetycznym. Czy to działa? Próbował ktoś? Zabezpiecza lekko chociaż lakier?

Według opisu: "Piana ALADIN posiada pH lekko zasadowe, dzięki czemu nie usuwa jak inne preparaty dostępne na naszym rynku wcześniej nałożonych wosków. Posiada właściwości antyelektrostatyczne (bród oraz kurz nie przylegają do lakieru tak łatwo). Lekko pieniąca formuła powoduje oszczędności: krótszy czas spłukiwania a co za tym idzie mniejsze zużycie energii i wody, nie pozostawia smug ani nalotów pod lusterkami, tablicą rejestracyjną i przy uszczelkach. Dzięki zawartości wosków syntetycznych piana idealnie nabłyszcza lakier."

 

Jak jest naprawdę?

Link to comment
Share on other sites

Brzmi to jak opis cudownego kremu antycellulitowego z Mango. I aktywna i lekko zasadowa i bezpieczna dla wosku i do tego jeszcze woskująca? Wieje sandałem ten specyfik

Link to comment
Share on other sites

No więc kupiłem i przetestowałem to cudo na kilku (~7) niewoskowanych wcześniej samochodach.

Piana jest delikatna, samym opryskiem dużego brudu nie domywa. Po umyciu lakier jest wyraźnie bardziej śliski i błyszczący niż po zwykłej pianie.

 

Żeby myć skutecznie trzeba zderzaki i boki poniżej listew potraktować dodatkowo rękawicą/gąbką. Robaki i koła lepiej najpierw zmyć mocniejszą pianą.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.