Jump to content

kokpit - klejące się miejsca


t0mal0

Recommended Posts

Jeszcze raz witam wszystkich.

 

Chciałbym zapytać jak można poradzić sobie z klejącymi się miejscami na kopkpicie. Ma w kilku miejscach kokpitu plastik który klei się jak lizak i jest dość miękki. Do tej pory używałem do czyszczenia kokpitu SONAXa efekt matowy. Czy w takim przypadku można zastosować APC, nie zaszkodzi?

Link to comment
Share on other sites

Wtrącę się, bo mnie zastanawia jedna rzecz w APC, zawsze w relacjach widzę, że psikany jest wszędzie, a to przecież raczej jakaś mocna chemia...nie ma strachu? Nawet na głupich elementach gumowych w aucie? Nie ma ryzyka, że przez skład APC guma zacznie parcieć szybciej? To samo elementy zawieszenia? Sory, że lekki offtop.

Link to comment
Share on other sites

miskieusz, Mnie po apc 1:20 zmatowiły się uszczelki na dole szyby. PB Trim Restorer załatwił sprawę. Podejrzewam że apc poprostu wypłukało wcześniejsze dressingi.

 

A elementy zawieszenia są narażana na dużo silniejszą chemię także wg. mnie nic się stać nie powinno ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Chciałbym zapytać jak można poradzić sobie z klejącymi się miejscami na kopkpicie.

 

 

dzisiaj spotkałem się z podobnym problemem w Toyocie Avensis z 2007r. - deska jakaś lepiąca APC VP w stężeniu 1:10 sobie z tym nie radziło (chyba że ten model tak ma ale raczej nie przypuszczam - raczej poprzedni właściciel używał jakiegoś świństwa do kokpitu) - macie jakieś inne pomysły ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.