Jump to content

SmartWax - co to za środki ?


Thomas

Recommended Posts

Miał ktoś lub ma do czynienia z tymi środkami ?? :D

ostatnio przeglądając AŚ natknąłem się na tą markę i mnie zaciekawiło ;) może ktoś coś o tym wie ??

Link to comment
Share on other sites

http://smartwax.pl/ zapraszam !

Ja korzystam ze wszystkich środków z oferty smartwax. Są to produkty przeznaczone głównie dla zapaleńców amatorów. Będący w ofercie smartpolish jest odpowiednikiem ultrafiny z 3m więc nic się nim raczej nie zepsuje. Środki fajnie wyglądają, ładnie pachną i łatwo się je nakłada.

Link to comment
Share on other sites

Tak smartwax to marka chg.

 

"Smartwax is a product line made and sold by CG geared towards more mainstream hobbyst. The products are more consumer friendly so to speak, but essentiallty same stuff CG sells under different name. Thats what the people at CG told me when I was at their store in Inglewood"

Link to comment
Share on other sites

Thomas,

all4auto,

 

faktycznie jest to brand CHG - aczkolwiek produkty te nie powinny być stawiane na tej samej półce gdyż CHG - linia pro, bardzo szeroka gama produktów a SW - detal, łątwość użytku, prosta gama produktów. Z racji na fakt iż SMARTWAX jako marka nie jest jeszcze znana w PL postanowiliśmy podeprzeć się rodzimą marką Chemical Guys.

 

Produkty SW są przeznaczone dla detalu ale śmiało moga być stosowane przez osoby zajmujące się Auto Detailingiem zawodowo - np. SW Concours ma 55% czystej carnauby, Smartleather nadaje się do pielęgnacji skóry lub RIMWAX (jak nazwa wskazuje wosk do felg) - nie odbiegają one w żaden sposób od produktów CHG

 

CHG ma bardzo rozbudowane proftolio produktów i nie da się przenieść wszystkich produktów bezpośrednio na rynek detaliczny (zwykły użytkownik nie będzie potrafił odpowiednio wykorzystać środków typu heavy duty compund albo) - dodatkowo produkty SW są inaczej pakowane (estetyczniej) oraz pachną zdecydowanie bardziej przyjażnie :)

 

Aktualnie poprawiamy sklep internetowy (wcześniejszy był troszkę nie udany) i myślę że od przyszłego tygodnia będzie można kupować produkty SW online.

 

[ Dodano: 12 Październik 2009, 09:17 ]

Porównywał ktoś z oryginałem?

 

Nie chcemy aby marki te ze soba konkurowały. Pomimo tego że jest to produkowane w tej samej fabryce to jednak odbiorcą jest zupelnie kto inny.

Link to comment
Share on other sites

np. SW Concours ma 55% czystej carnauby

55% czystej Carnauby w sensie,że taka jest objętość w całym wosku czy taka jakest czystość samej zawartej Carnauby w wosku,której tak na prawdę jest mniej ?? :o

 

[ Dodano: 12 Październik 2009, 09:19 ]

Aktualnie poprawiamy sklep internetowy (wcześniejszy był troszkę nie udany) i myślę że od przyszłego tygodnia będzie można kupować produkty SW online.

to może jakieś zniżki będą dla społeczności forum ?? :)

Link to comment
Share on other sites

Thomas,

 

55% objętości w wosku

 

to może jakieś zniżki będą dla społeczności forum ??

 

w zamian za duże zamówienia oczywiście tak :) A tak na serio wystarczy od przyszłego tygodnia zaglądać do sklepu zawsze będzie coś ciekawego w promo..

 

Oczywiście do tego będzie normalna polityka rabatowa dla firm

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.