Skocz do zawartości

Renowacja skóry


SzaKal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zacząć się ,,bawić`` w renowację skóry, hmm od czego zacząć, co jest nie zbędne ??

Znalazłem parę interesujących mnie rzeczy ...

http://moto.allegro.pl/klinikaskory-pl- ... 79764.html

http://moto.allegro.pl/colourlock-samod ... 79829.html

Był ostatnio u nie przedstawiciel z APP i pokazywał mi zastaw do renowacje skóry za 1800 zł netto(kompletny)

 

Możę coś mi doradzicie bo jestem zielony w tym temacie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

To ma być zabawa, czy praca? :)

 

Trochę ciężko to opisać w kilku słowach.

Link, który wstawiłeś do zestawu colourlocka, to środki dla klienta indywidualnego.

Lini profesjonalnej nie oferujemy standardowo dla klienta indywidualnego.

 

 

Jeśli praca to potrzeba:

 

- pomieszczenia

- kompresor

- wyciąg

- maska

- pistolet lakierniczy

 

Do tego środki:

 

Na początek najdroższe zawsze są farby.

18 kolorów podstawowych z których mieszasz pozostałe kolory.

 

Najwięcej zużywasz zawsze białej czarnej i ochry potrzebnej do mieszania beżów.

Biała idzie praktycznie do wszystkiego. :)

 

Możesz kupić w mniejszych pojemnościach 250 ml, możesz przesłać próbki do wymieszania koloru, ale nie zawsze to zdaje egzamin. Czym szybciej nauczysz się mieszać tym lepiej.

 

 

Do tego wykończenia czyli top coaty. W cywilizowanych zestawach zwykle jest utwardzacz do tego i środki do przygotowywania powierzchni. (czyszczenie, odtłuszczanie)

 

Na końcu pasty naprawcze, kopiery lica, środki natłuszczające, odtłuszczające, zabezpieczające nici, szpachelki, termopasty i wiele wiele innych środków.

 

Kupowanie pełnego zestawu mija się z celem, bo części ze środków nie będziesz od razu używał. Części użyjesz raz na rok. Są jednak oferowane niezbędniki, czyli środki używane na co dzień. :-]

 

Jak się wyposażysz w to wszystko to jeszcze potrzebujesz kogoś, kto Ci pomoże te środki stosować. Najlepiej jeśli to będzie osoba, która na tych środkach sama pracuje. Jeszcze lepiej jeśli ma w tym doświadczenie i nie jedną reklamacje już widziała. Handlowiec Ci w tym nie pomoże.

 

Plus was jest taki, że nie pracujecie z meblami, a skóry samochodowe jednak trzymają w dużym stopniu poziom narzucony przez koncerny samochodowe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzycom, To ma być usługa czyli praca ...

Pomieszczenie i kompresor jest ... , a nie można nakładać farby tą gąbeczką co jest na filnie ? bo to wydaje się takie łatwe ;)

A jest możliwość wysłania mi oferty cenowej ? (tutaj albo na PW)

Prosił bym o to co jest naprawdę nie zbędne na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Jeśli to ma być praca, to gąbeczka odpada :)

 

Na usługę dajesz gwarancje i trzeba nałożyć profesjonalne wykończenie.

 

Tego niestety gąbką zrobić się nie da.

 

Praca gąbka jest też bardziej pracochłonna niestety, do tego nie możesz cieniować farb. Gubić uszkodzeń na elemencie, nie masz dużej kontroli nad stopniem połysku.

 

Gąbka, to rozwiązanie dla klienta indywidualnego. Środki profesjonalne nie są niestety tak user friendly ;)

 

Jeśli chodzi o oferty cenowe proszę wyślij dane firmy na hurt@lederzentrum.pl i napisz że chodzi o zestaw podstawowy.

 

Mamy przygotowany.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Muszę odświeżyć temat bo już czas zamówienia. Używał ktoś z was środków FurnitureClinic ? zamierzam kupić zastaw do renowacji skóry zastanawiam się między Lederzentrum a FurnitureClinic.

FC ma ceny trochę bardziej korzystne ale jakoś LZ wydaję mi się jakoś bardziej profesjonalne ... czy warto przepłacać ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

I jak kolegoSzaKal, dowiedziałeś się czegoś a może już zamówiłeś swój zestaw?? Bo ja też zamierzam się wyposażyć niebawem w produkty do renowacji skóry. Daj znać co wybrałeś jak coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salwinek91, Po przeanalizowaniu większości firm zajmującymi się skórami twierdzę że w Polsce tylko lederzentrum zna się na rzeczy ... i też wybrałem ich produkty które mogę polecić w 100%. Taka ciekawostka, w Polsce jest tylko jeden rzeczoznawca od skór samochodowych ... a jest nim szef firmy Lederzentrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.