Jump to content

Obicia maski, zderzaka, lusterek.


Recommended Posts

Witam

Mam problem jak w opisie.

Samochód to Audi A8 z 2008 roku w kolorze czarnym. Samochód jest w świetnej kondycji dlatego malowanie nie wchodzi w grę, jednak ma bardzo silnie obicia na wyżej wymienionych elementach. Obicia są na tyle głębokie, że miejscami dochodzą aż do podkładu.

Czy zna ktoś w miarę skuteczny środek do wypełnienia lub chociaż zmniejszenia widoczności tych ubytków ?

Z racji delikatnego obchodzenia się z samochodem i twardości lakieru tego modelu lakier jest w stanie nie wymagającym korekty w postaci polerki.

Z góry dziękuje za podpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Takie naprawy można o kant dupy roztrzaskać...Mam zarysowany tylny zderzak i rysę na błotniku. Odwiedziłem S Plus to Panowie chcieli mi malować cały zderzak, błotnik + cieniować drzwi.... Ewentualnie mogli zrobić zderzak w technologii smart repair ale ze względu na cenę (900zł :lol: ) zaproponowali malowanie całego zderzaka...Poza tym z tego co widziałem takie naprawy odbywają się na hali, myślałem że robią to w komorze bezpyłowej :wallbash:

 

Auto roczne, więc stwierdziłem że to zostawię bo prędzej czy później znajdzie się jakiś sponsor :-]

Link to comment
Share on other sites

Zależy mi, aby nie zmieniać struktury lakieru. Lakier jest w całości oryginalny. Chodzi mi o preparat który przykryje obicia. Zdaje sobie sprawę, że będzie to okresowe. Fotki postaram się załączyć jutro. Akurat nie mam żadnych na dysku.

Link to comment
Share on other sites

  • Moderator

Nie ma co kombinować, po prostu musisz porobić zaprawki i je ładnie wypolerować.

Poszukaj na forum były opisane takie naprawy.

 

A z preparatów do chwilowego pokrywania ubytków to chyba tylko jakieś kredki itp ale tu na forum nie zajmujemy się takimi półśrodkami dostępnymi w marketach ;)

Link to comment
Share on other sites

... Odwiedziłem S Plus to Panowie chcieli mi malować cały zderzak, błotnik + cieniować drzwi.... Ewentualnie mogli zrobić zderzak w technologii smart repair ale ze względu na cenę (900zł :lol: ) zaproponowali malowanie całego zderzaka...

Ja w S+ zaprawkowałem róg zderzaka - za 200zł netto. Cena za malowanie uszkodzenia nie większego niż rozmiar kartki A4. (S+ Oczapowskiego Warszawa)

 

Jeżeli w tym Audi A8 są punktowe uszkodzenia na dużej powierzchni to można się własnoręcznie pobawić w zaprawki punktowe. Będą niestety widoczne z bliska.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.