Skocz do zawartości

Liquid Glass Auto Polish/Finish


Piotrek_S

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was używał Liquid Glass Auto Polish/Finish?

Tak to wygląda: http://www.autogeek.net/liqglasautpo.html

 

Dostałem puszkę tego specyfiku z za wielkiej wody i ciekaw jestem co jest warte. Tak naprawdę nie bardzo się orientuję do jakiej kategorii to przypisać - czy to jest politura czy może sealant?

 

Po korekcie swojego lakieru postaram się przetestować i podzielić się opinią, natomiast nie bardzo wiem w którym momencie to położyć na auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że jest to sealant. jest do niego także dedykowany cleaner. Tak czy siak, kładziesz to na samym końcu.

 

Nakładasz aplikatorem z mikrofibry. Jak zaczną pojawiać się smugi to przecierasz to wilgotną mikrofibrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że jest to Sealant. jest do niego także dedykowany cleaner. Tak czy siak, kładziesz to na samym końcu.

 

Nakładasz aplikatorem z mikrofibry. Jak zaczną pojawiać się smugi to przecierasz to wilgotną mikrofibrą.

 

Hm.. dedykowanego cleanera nie mam i szans na jego zdobycie też raczej nie mam. Można użyć coś innego? Pewnie tak :)

 

A co do aplikacji - dotychczas raz to kładłem, ale pewnie sposób był zły. Robiłem tak - po umyciu i wysuszeniu, nakładałem cienką warstwę miękką szmatką. To się suszyło na słońcu i później drugą szmatką suchą wycierałem do połysku.

 

Piszesz, żeby to wilgotną mikrofibrą przecierać - spróbuję.

 

Najpierw muszę się uporać z korektą, a sporo roboty, bo całość będzie na lusterko papierem. Może dziś uda mi się zrobić dach i błotniki to przygotuje wszystko i wrzucę jakieś foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.