Skocz do zawartości

Tapicerka po psie podróżniku


M!hau

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dość powążny problem z welurową tapicerką. Poprzedni właściciel, a raczej jego wiekowy już pies zostawił mi w gratisie mało przyjemny zapach. Pies był dośc słusznych rozmiarów i zajmował prawie całą tylną kanapę. Ponadto chyba lubił podróże (bynajmniej nie koleją :D ) bo jego kłaki były wszędzie. Między plastikami a blachą nadwozia kołtuny wyciągałem garściami !!

Do tej pory poradziłem sobie z problemem "powierzchniowo", odkurzaczem ale zapach pozostał wewnątrz tkanin. Uprałem tyle co mogłem, czyli tylne dywaniki (tak, one też śmierdziały !! :cry: ).

Niestety nie mam warunków i odpowiedniego sprzętu do samodzielnego uprania wnętrza. Z dotychczasowych poszukiwań jakimkolwiek ratunkiem wydaje mi się Meguiars Quick Out - Carpet Stain Remover jednak nie mam pojęcia jak się go używa :/ Czy ktoś z Was miał z tym do czynienia i jest w stanie ocenić jego przydatnośc w moim przypadku?? Może macie jakieś lepsze pomysły? Póki co nie mam 400 zł żeby oddać auto do prania komuś solidnemu. Nie chcę też "pudrować g#wna" za pomocą jakichś choinek, ambi purów itd.

Powiedzmy że weekendowo dysponuję warunkami "garażowymi" - może to coś zmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzony sposób na pozbycie się smrodu po psie, to ozonowanie.

 

Co mu da ozonowanie skoro całe auto jest zasyfione przez psa, najpierw musiałby porządnie odkurzyć, wyprać a na koniec ozon.

 

 

 

bruno,Nie pisz nic o vanishu, bo zaraz lincz forumowy będzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw musiałby porządnie odkurzyć, wyprać a na koniec ozon.

 

Porządnie odkurzone już jest ale to zapachu siedzącego głęboko (pewnie nawet w gąbce) nie usunie. I tu właśnie powstaje pytanie czy środki typu odour eliminator/eater są coś warte? Na forum jest jeden test jakiegoś tam środka ale jakoś mnie to nie przekonuje /spryskujesz wysycha i już :? / Chodzi głównie o to żeby do czasu kiedy oddam auto do prania komuś ogarniętemu smród powierzchniowo usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.