Skocz do zawartości

Jak usunąć NANO WYCIERACZKĘ???


lukasz008

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem nanieść na czołową szybę ten "znakomity" preparat o nazwie Niewidzialna wycieraczka i teraz mam tylko problem ponieważ wycieraczki podczas deszczu mi "przeskakują" po szybie, próbowałem usunąć to benzyną ekstrakcyjną jednak efekt jest żaden. Macie jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Dystrybutor

lukasz008, IPA jest stosunkowo łatwo dostępna, często stosuje się ją do czyszczenia elektroniki, więc np. sklepy komputerowe, których jest pełno. Ale nie ma 100 % pewności, że pomoże, jak miabyś pod ręką APC, Degreaser też można spróbować w większym stężeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co uważacie o czymś takim "TURTLE WAX Do usuwania rys oraz polerowania SZYB"?

 

Też zejdzie.

 

co do IPA to bym się nie upierał - możesz też zmarnować odrobinę wódki, spirytusu albo denaturatu ( nazywanego przeze mnie jagodzianką ;) ) - efekt ten sam a takie dobra każdy ma w domu.

 

swoja drogą uważam że magiczne słowo IPA jest mocno nadużywane. ( sry za offa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj wymienić pióra wycieraczek zamiast walczyć z powłoką, której żywotność to tylko kwestia czasu. Ja stosuję Rain-X i fakt zauważyłem że wycieraczki na postoju delikatnie "skaczą" ale w trakcie jazdy od 50 km/h praktycznie ich nie używam. Nadmienię że pióra to 17 miesięczne Valeo Xtream z przelotem ok 26k km, czyli nówki to to nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z domowych sposobow chyba najszybciej usuniesz ja CIFem na gabeczce do garow ;)

 

Gąbeczka od garów nie pomogła ;) próbowałem nawet preparat do czyszczenia szyb w kominkach i odrdzewiacza (fosol) nic nie dało rady. Nastepnym moim krokiem było polerowanie ręczne pastą do szybi też dupa, ostatecznie skończyło się na polerce mechanicznej i jest ok. NIGDY WIECEJ NANO WYCIERACZKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z domowych sposobow chyba najszybciej usuniesz ja CIFem na gabeczce do garow ;)

 

Gąbeczka od garów nie pomogła ;) próbowałem nawet preparat do czyszczenia szyb w kominkach i odrdzewiacza (fosol) nic nie dało rady. Nastepnym moim krokiem było polerowanie ręczne pastą do szybi też dupa, ostatecznie skończyło się na polerce mechanicznej i jest ok. NIGDY WIECEJ NANO WYCIERACZKI

 

Trzeba poprostu wybierac odpowiednie produkty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, postanowiłem nanieść na czołową szybę ten "znakomity" preparat o nazwie Niewidzialna wycieraczka i teraz mam tylko problem ponieważ wycieraczki podczas deszczu mi "przeskakują" po szybie, próbowałem usunąć to benzyną ekstrakcyjną jednak efekt jest żaden. Macie jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić?

 

Nie wiem za bardzo jak to wytłumaczyć ale może pomóc zdjęcie pióra odwrócenie go i założenie jeszcze raz. Miałem tak samo w niedzielę chyba, nałożyłem auquapela i założyłem nowe wycieraczki, jak zaczęło padać to od strony kierowcy strasznie skakała. Wylałem na zewnątrz w strugach ogromnej ulewy przeklinajać sam siebie odwróciłem wycieraczkę i wszytko pięknie działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wódki trochę szkoda marnować na szybę :kox: Swoją drogą, sam nałożyłem jakiś czas temu niewidzialną wycieraczkę autolandu, ale tylko na boczne i tył - widziałem wiele tematów z problemami na przedniej szybie. Osobiście jestem w miarę zadowolony :) Do czasu kiedy będę to chciał zmyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.