Skocz do zawartości

Spalone wnętrze BMW e90


roomioo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W najbliższym czasie przyjdzie nam zmierzyć się z wyzwaniem odnowy skórzanej tapicerki w BMW e90 z 2009 roku, które uległo spaleniu podsufitki w bliżej nie znanych nam okolicznościach. Podsufitka w trakcie palenia topiła się i kapała na całość wnętrza. Właściciel zdecydował się wymienić całość "pokapanych" elementów wnętrza z wyłączeniem foteli.

Naszym zadaniem będzie doprowadzenie foteli do stanu używalności.

Proszę Was o sugestie, jak w efektywny sposób możemy usunąć resztki roztopionej podsufitki ze skórzanej tapicerki tego bawarskiego sedana.

Niestety nie mam zdjęć, ani nawet nie miałem możliwości zobaczyć samochodu.

Z góry dziękuje za ciekawe pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho rozwazanie na temat metody nie ma specjalnie sensu nie widzac zdjec i nie wiedzac jak siedzenia zostaly zapackane, wypalone. Swoja droga to chyle czola przed wlascicielem ktoreme sie chce to robic - fetor spalenizny jest nie do usuniecia. Moim zdaniem nalezalo ubiegac sie o zwrot ubezpieczenia i zakup nowego. chyba ze auto z USA ze statusem salvage, wtedy to by tlumaczylo sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszycie foteli i boczków w E90 to ok 6tyś...i wygląda jak oryginał.

Jak będziesz szył w Monachium to się zgodze, że będzie jak oryginał ;)

Nie masz racji, bo zapewne nie widziałeś roboty firm, które szyją dla polskich salonów. Ja widziałem i wiem, ze jest jak 100% oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.