Skocz do zawartości

dobry produkt do skórzanych siedzeń z połyskiem


zip48

Rekomendowane odpowiedzi

Skóra w moim aucie ma 5 lat i jest już lekko powycierana, szukam dobrego produktu aby ją odżywić no i zależy mi by po użyciu skóra miała połysk i się błyszczała bo nie przepadam za matowymi produktami, kupiłem już produkt Megsa Gold Class Rich Leather

Cleaner & Conditioner ale szczerze mówiąc nie spełnił on moich wymagań bo po jego użyciu skóra miała nabrać połysku a nic takiego nie ma miejsca bo jest nadal matowa,

Czy ktoś z Was mógłby mi coś polecić żeby skóra była dobrze odżywiona i nabłyszczona?

Dodam że mam ciemne skóry w swym aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóra nie powinna się świecić to strasznie nie elegancko wygląda :/

Skóra powinna być matowa i nie może być śliska.

 

Polecam zestaw Gliptone kosztuje ok 150 zł a będziesz zadowolony.

 

Jak ma się świecić to szare mydło i oliwka dla dzieci ale to z góry mówię że będzie lipa :/

 

Świecić ma się lakier :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Skóra nie powinna się świecić to strasznie nie elegancko wygląda :/
zależy mi by po użyciu skóra miała połysk i się błyszczała bo nie przepadam za matowymi produktami

 

Gwoli ścisłości - błyszcząca skóra to nie kwestia elegancji, lecz mody. Swego czasu tego typu wykończenie (skóry licowane) było modne. Teraz (jeszcze) jest passe ;)

 

Do połysku lepiej wosku z olejkami, lub samego wosku. Lecz jeśli nie jest do licowana skóra, to efekt utrzyma się krócej. Starwax - wosk do skóry naturalnej, ewentualnie Care & Shine lub Self Shine firmy Kaps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu napisał że "skóra powinna być matowa" no a własnie dla mnie taki efekt się nie podoba, lubie jak się błyszczy wtedy wygląda to dla mnie na bardziej zadbane i wypieszczone, dzięki za rady spróbuje kupić któryś z polecanych przez Was produktów

 

Jeśli zaś chodzi o regeneracje skórzanych foteli bo moje są już trochę przyniszczone to ostatnio dzwoniłem do pewnej firmy i powiedzieli że za dwa przednie fotele biorą 800zł i taka operacja trwa przynajmniej trzy dni bo nakładają warstwy lakieru itd. Czy to jest dobra cena? bo wydało mi się to zbyt drogo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Zapytaj ich jaką gwarancję dają na swoją pracę. Cenę ciężko tak zweryfikować nie wiedząc dokładnie ile pracy ta firma chce w to włożyć. Jeśli cieszą się dobrą reputacją, a za te pieniądze robią to bardzo solidnie, to może się opłacać. Ale.. kwestia wartości pieniądza to śliski temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

800 zł to "normalna" cena.

 

Skóra wcale nie musi być matowa. Siedzenia w autach są w macie bo przez to powierzchnia jest mniej śliska i rozprasza się bardziej światło, a co za tym idzie skóra się nie nagrzewa.

 

Efekt matu nie jest jednak trwały. W trakcie użytkowania powierzchnia wykończeń się ściera i skora nabiera połysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.