Skocz do zawartości

Shiny Garage TAR & GLUE


uki

Rekomendowane odpowiedzi

W moje ręce wpadł środek do usuwania smoły od Shiny Garage

 

Konsystencja wodnista

Zapach- delikatnego cytrusa da się wyczuć, ale nieciekawy (z resztą nie jest to ważne dla tego typu środków IMO)

 

Działanie- dla mnie bomba!!!

po spryskaniu na panel po 2s widać jak smolisko zaczyna spływać.

Srodek jest na tyle silny, że po jednym dniu spryskiwacz, który dostałem z próbką przestał działać poprawnie (no chyba, że był trefny)

 

w porównaniu do Valet Pro Tar & Glue środek od Shiny Garage działa dużo szybciej, a co za tym idzie jest lepszy.

 

zdjcie0308k.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

zdjcie0309k.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

zdjcie0310jh.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

ostatnie zdjęcie- góra:ValetPro dół: ShinyGarage

 

 

Sądzę że produkt jest świetny. Jak cena będzie taka jak ValetPro to nie będzie się nad czym zastanawiać (chyba że komuś zależy na zapachu)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Masz na myśli, działanie preparatu na gumę i plastik w atomizerze? Nic z atomizerem się nie dzieje. Leży już tydzień więc jakby miało chwytać to już by żarło. Wydajność taka jak popsikasz. Ja naniosłem 'jedną warstwę' jeśli można to nazwać warstwą. Preparatu dosyć skąpiłem, a z auta zeszło praktycznie wszystko. Kropki smoły na moim aucie były bardzo stare, bo nigdy nic nie było robione takim preparatem, a automatyczne myjki nie radzą sobie z takimi rzeczami, więc myślę, że do codziennego użytku środek nadaje się wyśmienicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Prawdziwą wartość każdego tar removera poznamy tylko w bezpośrednim starciu z niezaprzeczalnym mistrzem- Prickbortem.

 

Czy Shiny garage jest bezdotykowy tak jak Prickbort?

 

Poza tym cena jest zdecydowanie wyższa niż produktu Mac Serien,wiec musiałby być jeszcze lepszy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Shiny garage jest bezdotykowy tak jak Prickbort?

dokładnie, to ta bezdotykowość prickborta jest jego główną zaletą, bo jeśli nawet ten SG będzie mega skuteczny, ale trzeba będzie najpierw umyć-wysuszyć-popsiukać-wytrzeć-umyć-wysuszyć to nie ma szans na popularność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten produkt, jednak nie używałem nigdy Prickborta. Smołę rozpuszcza, jednak z pewnością nie jest to działanie bezdotykowe. Po spryskaniu smoła niby zaczyna spływać, jednak jeśli zależy nam na dokładności, to trzeba mu pomóc.

 

Ogólnie z produktu jestem zadowolony, jak się skończy to sprawdzę Prickborta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.