Jump to content

dobra pasta polerska do polerkii dual action


kamilr

Recommended Posts

Witam szanownych kolegów, posiadam granatową audi 2004r z sporym przebiegiem 200tys, autko było regularnie pielęgnowane ale ogólnie dostępnymi środkami i troszkę się przez to zniszczyło, na początku wakacji zakupiłem polerkę Kestrel Das-6 wraz z zestawem past sholl (s17 i s40) przyłożyłem się do pracy i efekt był nawet ok, lakier odzyskał kolor i głębie ale praktycznie nie usunąłem zarysowań, raczej je zatuszowałem.

Proszę o polecenie jakiejś pasty która poradziła by sobie chociaż troszkę z tym lakierem na tej polerce, myślałem nad UC Meguiars, zaznaczam że nie spodziewam się cudów bo wiem że lakier audi jest twardy a polerka dual action służy raczej do drobnych korekt, proszę o polecenie jakiejś dobrej pasty lub zestawu past ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Koledzy, tylko szczerze boję się troszkę tego futerka bo czytałem gdzie nie gdzie na forum że futro i Da to nie dobry pomysł i jakieś cuda na lakierze się robią :/ mieliście z tym futrem doświadczenie ???

Link to comment
Share on other sites

kamilr, nie boj sie. Na sasiednim forum jest kilka relacji z korekty DAS6 + Scholl + futerko i rezultaty sa :good::good::good:

Owszem, jakis hologramik sie moze pojawic, ale bez trudu powinien byc do skilowania s40 na waflu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.