Skocz do zawartości

Turtle Wax Extreme Nano-Tech


Okti

Rekomendowane odpowiedzi

Test sponsorowany przez

http://www.autohity24.pl/

 

Testowanym środkiem będzie preparat do czyszczenia felg firmy Turtle Wax.

 

Turtle Wax Extreme Nano-Tech Wheel Cleaner - silny czyszczący nanotechnologiczny preparat do pielęgnacji felg z łatwością usuwający płyn i smar hamulucowy oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe. Zaawansowana formuła preparatu umożliwia jego stosowanie do felg aluminiowych, chromowanych, stalowych oraz plastikowych bez ryzyka uszkodzenia opon i elementów plastikowych

 

Bohater dzisiejszego testu na tle swojego celu:

 

IMG_5050.jpg

 

Zdjęcia przedstawiające brud do usunięcia. Brud stary, mocny i po długiej trasie:

 

IMG_5048.jpg

 

IMG_5049.jpg

 

Aplikacja. Według opakowania zmyć luźny brud, nałożyć preparat, odczekać 1 minutę i spłukać. Ja po aplikacji pomogłem sobie szczotką. Zapach? Na świeżym powietrzu nie odczułem, aby był drażniący.

IMG_5055.jpg

 

Po szczotkowaniu i spłukaniu:

 

bluegeelIMG_5062.jpg

 

 

Efekt? Hmm.. Całkiem, całkiem. Środek miał do usunięcia naprawdę mocny brud. Także w mojej ocenie od 1 do 6. Daję 4-. Łatwa i szybka aplikacja. Nie trzeba długo czekać, aby spłukać. Uważam, że środek jest dobry do zwykłego mycia tudzież "odświeżenia" auta przy wizycie na myjni bezdotykowej. Z super mocnym brudem sobie nie poradzi, ponieważ również dziś testowałem ten środek na zdjętych kołach. Chciałbym podkreślić, że nie poradzi sobie z super mocnym i starym brudem. Proszę nie rozumieć tego w ten sposób, że jest słaby.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ponownie użyłem tego środka i coraz bardziej się do niego przekonuje :)

 

Na + zasługuje atomizer. Jest rewelacyjny i idealnie się z nim pracuje. Sama przyjemność!

 

paull, opona jest mokra. Ale wygląda fantastycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.