Skocz do zawartości

Dziwne czarne / brązowe kropki


lemon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Ostatnio przygotowując auto do zlotu zacząłem odświeżać je w środku. Podczas mycia szyb zauważyłem kilka defektów na nich.

 

Pierwszym i najbardziej irytującym jest to że od wewnętrznej strony pojawiły się na szybie przedniej i bocznej kierowcy jakieś dziwne czarne / brązowe kropki. Płyn do szyb nie dał rady, APC PB w rozcieńczeniu 1:10 zawiódł i nawet zmywacz silikonowy nie dał rady tym kropkom :/ Czy macie może jakiś pomysł jak to ugryźć? Dodam jeszcze że jak przejadę palcem po tej kropce to czuć takie delikatne wybrzuszenie (tak jakby to było przyklejone do szyby).

 

Druga sprawa to poprzedni właściciel malując auto zostawił trochę farby na szybie... I to samo pytanie... Jak można to doczyścić? Bo powyższe środki również nie dały rady :(

 

Z góry dzięki za pomoc :)

lemon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo z tymi kropkami w kolorze bardziej czerwonym, tylko w wielu innych miejscach (lakier, szyby, w środku na plastikach) Poprzedni właściciel pewnie dał komuś nieodpowiedniemu auto do malowania. Potraktowałem to benzyną ekstrakcyjną i nitrem.

Tak to wyglądało:

73204309115601724178_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.