Skocz do zawartości

Audi TT S-line


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przedstawiam dziś po raz pierwszy jeden z naszych kilku projektów. Audi TT trafiło do nas głownie na odświeżenie lakieru, który był dosyć mocno zniszczony, porysowany, mętny. Auto myte ręcznie ale tylko pianą aktywną, kilka elementów ponownie lakierowanych z różnymi skutkami, wiadomo że jak były lakierowane to i polerke lakiernik uruchamiał :) co będzie widać na zdjęciach, korekta zajęła około 20 godzin pracy 2 osób i jednej maszyny :) Fotek niema zbyt dużo, ale jest kilka przed i po, oraz w trakcie :) Zostało troche rys, niekótre bo były bardzo grube, inne to ślady po lakierowaniu pod bazą, ale ogólnie dużo lepiej. Pozdrawiam.

Co zostało użyte ?

Mycie:

-APC + pędzelki

-gąbka duża Sonaxa

-szampon dodo juice wax safe

- glinka BH+woda

 

Koła:

-Nielsen non acid do felg

- Meguairs hot tire shine na opony

 

Korekta:

- 3M fast cut +

- Sholl S03 Gold edition

- Sholl S17+

- Meg's #205

- Pady duże i małe monster shine + ABW cutting, polishing, finish

- kilka mikrofibr

- taśma malarska

 

Zabezpieczanie:

- Prima amigo cleaner glaze

- Dodo juice blue velvet pro

- Hot tire shine gel na uszczelki :)

 

Szyby:

-Nielsen glass i windows

 

 

Jak widać były próby lakierniczej polerki :)

4ad719b3e27f0926m.jpg

 

Tutaj błotnik po, słupek jeszcze przed

584eae4406148902m.jpg

 

Błotnik Przed

c45e1f70b69c22ecm.jpg

I Po

411ddfe9e2b1927dm.jpg

 

Słupek przed

5229b7b9bb55d442m.jpg

i po

8bff6b20483ca47bm.jpg

Nadkola tylko umyte,

2e79418b52691d07m.jpg

Skończone auto

1499a9e153c30197m.jpg

ffdc7b8332357194m.jpg

b926abe2953f4880m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PhytonST, Również ale też np można by kratki z przodu odświeżyć...

Myślę że zdjęcia lepiej wrzucać na imageshack w trybie hot link na forum.Sam na początku łapałem ochrzan za to więc od razu mówię :)

Gratuluje pracy z takim lakierem.Dosyć że twardy to jeszcze bardzo wymagający ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za wskazówki :) a co do fotek to właśnie nie pasuje mi ta miniaturka i pełny rozmiar, ale jeszcze nie wklejałem fotek, teraz będe wiedział :) Lakier wymagający, tym bardziej że kilka elementów było lakierowanych, każdy z nich jak zauważyłem przez inną osobę, każdy miał inne wymagania co do kombinacji past/padów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PhytonST, Tak to jest z lakierowanymi elementami.Składasz je jak puzle jeśli chodzi o dobór metod i środków, co do zdjęć dam radę którą dostałem jako nowy użytkownik.Pobierz darmowy program image turner i zmniejsz zdjecia na 800/600 nastepnie za pomocą image shack uploader załaduj na serwer :)

2 min i gotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.